Oud eikenhouten beeld ca. 1900 van een heilige (Heilige Barbara), gesneden uit 1 stuk 86cm. Cond.: G
La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G
Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G
Groot beeld van een vrouw met luit, gesigneerd Mignou ca. 1900. beeld is gemaakt van gips en is koud beschilderd 55x25x21cm. Cond.: G
Antiek Frans beeld van een man met druiven op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd Vendage par Ch. Levy. Gemaakt van compositie metaal 39x15x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw voorstellend een elegante dikke dame met haar armen in de lucht. naar voorbeeld van Botero, geheel staand op grote marmeren sokkel 32x35x18cm. Cond.: U
Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Grote bronzen uil 2e helft 20e eeuw, groen gepattineerd 38x17x16cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G
Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G
Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.
Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U
Antieke bronzen boedha (bodemvondst), vermoedelijk 18e eeuw (misschien ouder) 17x9x4cm. Cond.: G
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.
Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.
Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G
Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.
Mooi gebruikt vrouwen masker van de Dan uit Liberia, dit masker is meer dan 50 jaar oud 31,5x17cm.
Masker van de Yoruba stam uit Nigeria het masker is tussen de 30 en 40 jaar oud 25x18cm.