Drie Chinees porseleinen figuren (krijgers) ca. 1900. 1 Beschadigd 15x6x3,5cm. Cond.: G
Diverse Hollandse tegels met verschillende voorstellingen 13x13cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1920, voorstelling van de zeeslag bij Duins 1839, waarschijnlijk Makkums. Twaalf tegels met eiken lijst 74x60cm. Cond.: G
Antieke Engels mahoniehouten tafelklok met bronzen zuiltjes en pootjes. Mahoniehouten kast met inlegwerk. Klok is gesigneerd Robinson en Co LTD, The Square Shrewsbury 17x30x9cm. Cond.: G
Groot Makkums keramiek sierbord, Holland 1e helft 20e eeu met blauw bloemdecor 5xø34cm. Cond.: G
Drie Limoges porseleinen doosjes met goud- en bloemenbeschildering, gesigneerd 20e eeuw 4,5x4,5x2cm. en 6x6x2,5cm. en 4x6x1,5cm. Cond.: G
Twee Duitse steengoed kruiken 20e eeuw. 1x Koffiekan, 1x Wijnkan (chip bij tuit) 26x24x14cm. en 24x18x14cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G
Ovale spiegel van koper met medaillon 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 40x25x2cm. Cond.: G
Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie