This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Hollandse gegrav. suikerschep
Result: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U

Diverse zakhorloges
Result: 55 EUR

Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.

Friese stoelklok
Starting price 100 EUR

Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G

3 Chinese beeldjes, ca. 1920
Starting price 25 EUR

Drie Chinees porseleinen figuren (krijgers) ca. 1900. 1 Beschadigd 15x6x3,5cm. Cond.: G

12 Diverse tegels
Starting price 100 EUR

Diverse Hollandse tegels met verschillende voorstellingen 13x13cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Starting price 60 EUR

Amerikaanse antieke mahoniehout gefineerde wandklok met 8-daags uurwerk (2 gewichten). De klok bevindt zich in goede ongerstaureerde staat 76x42x11cm. Cond.: G

Tegeltableau, schepen
Starting price 270 EUR

Groot tegeltableau ca. 1920, voorstelling van de zeeslag bij Duins 1839, waarschijnlijk Makkums. Twaalf tegels met eiken lijst 74x60cm. Cond.: G

Franse wit marmeren pendule
Starting price 300 EUR

Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G

2 Bordjes KPM
Starting price 10 EUR

Twee porseleinen sierbordjes gemerkt K.P.M. (Berlijn 1845), Duitsland 20e eeuw. Bloemdecor en goudrand ø17,5cm. Cond.: U

Chinese vaas
Result: 25 EUR

Chinese vaas 19e eeuw gedecoreerd met een grote tempel met figuren. Deksel mist 27,5x19cm. Cond.: G

Droste kan
Result: 25 EUR

Oude Droste cacao porseleinen schenkkan in zeer goede staat. Collectors item 25x21x15cm. Cond.:U

Mahonie tafelklokje
Starting price 80 EUR

Antieke Engels mahoniehouten tafelklok met bronzen zuiltjes en pootjes. Mahoniehouten kast met inlegwerk. Klok is gesigneerd Robinson en Co LTD, The Square Shrewsbury 17x30x9cm. Cond.: G

Hollandse staande klok
Starting price 500 EUR

Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...

Makkum bord
Result: 30 EUR

Groot Makkums keramiek sierbord, Holland 1e helft 20e eeu met blauw bloemdecor 5xø34cm. Cond.: G

Reiswekker
Result: 300 EUR

Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Starting price 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

3 Limoges doosjes
Starting price 60 EUR

Drie Limoges porseleinen doosjes met goud- en bloemenbeschildering, gesigneerd 20e eeuw 4,5x4,5x2cm. en 6x6x2,5cm. en 4x6x1,5cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Result: 3.000 EUR

Zeldzaam kapitaal Engels staand horloge in mahoniehouten kast. Uurwerk met bronzen wijzerplaat, gesigneerd William Hawson ca. 1770. Uurwerk met maanstand, centrale datumaanwijzer en secondenaanduiding...

2 Delen aardewerk
Starting price 15 EUR

Twee Duitse steengoed kruiken 20e eeuw. 1x Koffiekan, 1x Wijnkan (chip bij tuit) 26x24x14cm. en 24x18x14cm. Cond.: G

3 Kastkommen, goudsteen
Result: 150 EUR

Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G

3-Delig pendulestel wit
Starting price 250 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G

Spiegeltje
Starting price 15 EUR

Ovale spiegel van koper met medaillon 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 40x25x2cm. Cond.: G

Zilveren munt 1891
Result: 10 EUR

Zilveren munt, Britse florijn (2 Shilling) uit 1891 (zeldzaam jaar) met opschrift : "victoria dei gratia" en "FID DEF BRITT REG 1891". Munt is in redelijk tot goede conditie.

Kronen Thaler 1837
Result: 150 EUR

Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie