This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Oorbellen
No reserve price

Oorclips bezet met een parel.

Set met amethist
No reserve price

Ketting waaraan 2 amethist kogels en bijpassende oorstekers

Oorhangers zilv.verg/robijn
No reserve price

Oorhangers zilver 925/000 verguld bezet met een robijn.

Parelketting, WG slot
No reserve price

Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.

Dameshorloge, double
No reserve price

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
No reserve price

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Parel-oorstekers, 3 sets
No reserve price

3 Stel parel-oorstekers, zilver 925/000 met kweekparels.

Broche
No reserve price

Broche Djokja zilver. mooi opengewerkt, met in het midden een groene steen. ø 4cm.ca. 9.1 gr.

Ring bergkristal
No reserve price

Ring van bergkristal, ø 55

Set "vliegende parels"
No reserve price

Sieraden set "Vliegende parels"bestaande uit oorstekers zilver 925/000, ring en ketting L. 45 cm. sluiting zilver 925/000.

Cilinderhorloge
Result: 20 EUR

Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.

Ring zilv./rutielkwarts
No reserve price

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts,ø 58, ca. 7.25 gr.

Ring zilv./verg. rookkwarts/zirk.
No reserve price

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een rookkwarts en zirkonia. ø 54

Zilv. ketting + hanger
No reserve price

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Armband bergkristal/toermalijn
No reserve price

Armband van bergkristal en toermalijn,16 mm. op elastiek

Onyx armband
Result: 15 EUR

Armband van gefacceteerde onyx, op elastiek,

Armband witte schuim koraal
Result: 15 EUR

Armband op elastiek van witte schuim koraal.

Metalen sleutelhorloge
Result: 30 EUR

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Schilderij
No reserve price

v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 25 EUR

Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 20 EUR

F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G

M. Muller, landschap
Result: 15 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

Meerschuimpijp
Result: 25 EUR

Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G

Pijp
Result: 25 EUR

Tabakspijp 19e eeuw ingelegd met parelmoer en porseleinen kop beschilderd met landschap 70x8x4cm. Cond.: G