Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...
Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...
Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade
Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G
Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)
Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...
Vier Hollandse polychrome tegels 17e-18e eeuw met als voorstelling de appeltjes van oranje in korf. 1 Tegel is gerestaureerd 1x13x13cm., .(lichte randschades)
Zes Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe borden met peroxide randen. Decor van 2 figuren, 4 borden met een haarscheur en 1 bord waarvan een stuk gelijmd is, lichte randschades Cond.: G
Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast ca. 1900. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Gebr. Tichelaar) Holland. Waarschijnlijk beschild...
Zes antieke Hollandse tegels met scheepsmotief 17e-18e eeuw. Blauw decor met polychrome vlaggen 0,7x13x13,2cm. Cond.: G (lichte randschades)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1910 met afgebeeld een slapende dronken Chinees en celadon. Mooie kwaliteit 36x20cm. Cond.: G
Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kakelende haan op het gras 1,2x13x12,6cm. Randschade Cond.: G
Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een fabeldier met vleugels, staand op een paal in het gras met bloemen. Lichte randschades 1,2x12,8x12,7cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...
Antieke ivoren bewerkte tand voorstellend een krokodil. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat 44x5,5cm.
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een haan op het gras met bloemen 1x12,8x12,8cm. Randschade Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)
Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met decor van figuren, bloemen en diverse vogelsoorten. Kraag kapot, scherven zijn erbij 62xø23cm. Cond.: M
Grote Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en koppen uitgewerkt. Deksel en kraag gerestaureerd 38xø23cm. Cond.: R
Mooie decoratieve Chinese Quan Yin van porselein, gemonteerd op een houten plank, 20e eeuw 84x40x24cm. Cond.: G
Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G
Twee grote bisquit porseleinen figuren 19e eeuw, ongemerkt. Voorstellend een dame met hond en een edele heer met hond 28x11x10cm. en 28x12x11cm. Cond.: G
Vier Hollandse landschapstegels 18e eeuw met als voorstellingen; 1x schaatsende figuren op het ijs, 1x man in roeiboot, 1x mannen aan het vissen in roeiboot en 1x man met meelzak bij bruggetje en mole...
Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R
Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G
Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G
Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G
Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G
Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G
Keramieken beer, gemerkt Rorstrand Sweden G.N. Prachtig geglazuurd en gaaf 16x13x12cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels; 1x tegel gedateerd 1622 met kalkoen en 1 tegel van een gardist met lans en sabel 0,8x13,3x13,3cm. en 1,4x13,2x13,2cm. Cond.: M
Grote Familie Verte schotel Kang Chi 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met in bloei staande bloemen op tak. Bord is doormidden geweest en gerestaureerd met krammen ø32cm. Cond.: R
Chinese theepot 18e eeuw met voorstelling van een haan en kip bij bloesemboom. 18,5x16,5x10,5cm. Cond.: G
Bijzonder vroeg 18e eeuw Chinees porseleinen bordje met waterlelies, watervogels en bloemen afgebeeld. In uitstekende staat 3,5xø14,7cm. Cond.: U
Drie Chinese Kang Xi borden 18e eeuw. 1x haarscheur en chip, 1x randschade, 1x gaaf. Decor met bloemen en vlinders en alleen met bloemdecor ø23cm. en ø21cm. Cond.: R
Antieke ivoren bewerkte tand. Mooi uitgewerkt met bladmotief in zeer goede staat 35xø5cm. Cond.: G
Oud Chinees spekstenen figuur van een oudere man met baard 20e eeuw 24x10x7cm. Cond.: G
Zeven blauw-witte tegels ca. 1780-1800 met diverse afbeeldingen (o.a. zeewezens, 4 bijbelse voorstellingen, waterhalende dame en landschap). 1 Tegel is gelijmd, rest met lichte randschade 13x13cm. Con...
Porseleinen dekselvaas Fraureuth kunstafdeling, ontwerp Eugen Dotterweich ca. 1920. Vaas is in de vorm van een urn, kobalt van kleur met goud-omranding H.: 36cm.
Twee porseleinen Franse Samson borden 19e eeuw met goud- en bloemdecor. Afgebeeld met wapen "Sola Virtus Invigta" ø23,5cm. Cond.: G
Twee Chinese visschotels 19e eeuw beide met afbeelding van een vis. 1x Rood gekleurd en 1x zandkleurig ø21cm. Cond.: G
Twee grote Makkums porseleinen sierborden, bont decor van mand met bloemen 2e helft 20e eeuw ø34cm. Cond.: G
Tien oude Friese tegels met kustplaatsen decor (huizen, schepen) 19e-20e eeuw 12,7x12,9x0,6cm. Cond.: G
5-Delig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met bloemdecor, familiewapens en gouddecor. 1 Haarscheur 12,5-15,5cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl sierkan, gemaakt van keramiek en koperen armatuur. Zweepslag bloemenmotief 40x14xø11cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas met bont decor van bloemen en vele figuren 20e eeuw 58xø27cm. Cond.: G
Keramische kunstvaas 2e helft 20e eeuw, gemerkt HW B5. Oranje gemarmeleerd van kleur H.: 29cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met groen-roze decor van bloemen en Chinese man en vrouw ø22,5cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen lampenvoet ca. 1900 met Zwiebelmuster motief Duitsland. Haarscheur 43xø16cm. Cond.: R
5 Antieke porseleinen capucijner kopjes 19e eeuw afgebeeld blauw decor van vissen (gelukssymbool). 1 Kopje met lichte randschade 6xø8,4cm. Cond.: G
Twee oude Japanse satsuma vazen in koffer. beschilderd met berglandschap, pauwen en bloemen 20e eeuw, 23xø11cm. Cond.: G
Elf Hollandse 19e eeuwse tegels met blauw bloempotmotief. 1 Tegel is gebarsten, enkele beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G
Grote Chinees aardewerken gemberpot 21e eeuw met bloemen en Chinese tekens 28xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuw Kang Xi met landschaps- en bloemendecor. Deksel en tuit met chip 11x17xø10cm. Cond.: R
Twee keramieken Kantonese vazen ca. 1900 met afgebeeld Chinese krijgers 20xø9cm. Cond.: G
Grote ovalr Chinees porseleinen schaal ca.1900, met drakenmotief en aan de rand met rijstmotief. 32x24 cm., Cond.:G
Antieke Japans goudimari porseleinen kastkom 19e eeuw. Voorstelling met bloemvazen. haarscheur 9xø8,5cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen rijstkommen met bont bloemenmotief en familietekens 20e eeuw 5xø12.7cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinese schotels, 8-hoekig. Blauw gedecoreerd met bloemen en de rand met diverse streepmotieven 4xø32cm. Cond.: G
Natuurstenen 19e eeuws Chinees figuur met als voorstelling 5 Chinese hoogwaardigheidsbekleders op rotspartij 22x20x5cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met blauw decor van bloemen en vogels. Chip uit de kraag 57x28cm. Cond.: R
Porseleinen 19e eeuwse chocolade schenkkan met bronzen handgreep en porseleinen handvat. Florale beschildering rondom 26x23xø17cm. Cond.: G
Grote platelen vaas Koninklijke plateelbakkerij Zuid Holland Gouda ca. 1930. Art Deco groen gevlamd decor 21xø18cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken vaas met bloemmotief, hagedissen en vogels 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G
Grote decoratieve zilverkleurige vaas 21e eeuw. Porselein silverplated overlay 56xø34cm. Cond.: G
Grote decoratieve zilverkleurige vaas 21e eeuw. Porselein silverplated overlay 56xø34cm. Cond.: G
Grote Chinese porseleinen schaal met hemelse voorstelling van een man in strijdwagen met 8 vrouwen eromheen. Gemaakt naar voorbeeld van 17e eeuw, mist 1 stukje rechts 80x50cm. Cond.: R-G
3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd
Vier 19e eeuwse Chinese gemberpoteen staand op houten voet. Geglazuurd met landschapsdecor en Chinese tekens. 15xø16cm. en 13xø12cm. Cond.: G
Vier prachtige goudimari Japans porseleinen kop en schotels 18e eeuw. Bijzonder decor met vazen, bloemen etc. randschades 4xø11,6cm. Cond.: G
Twee grote bisquit porseleinen figuren ca. 1900 Duitsland. Genummerd 3584 en 3584. Heer en dame met 18e eeuwse kledendracht 37-38cm. Cond.: G
Twee Duitse porseleinen Sitzendorf figuren. Napoleon en Kellermann. kellermann beschadigd, Napoleon een bakscheur in de nek 24-25cm. Cond.: M
Zes Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met blauw decor van bloemen en figuren (peterseliedecor). Randschades 6xø13cm. Cond.: R
Chinese vis-schotel 19e eeuw met een grote afbeelding van een vis die in het midden geel gekleurd is 5,5xø25cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen visschotel ca. 1900 met blauw-groen decor, voorstellend een karper 4,5xø20,5cm. Cond.: G
3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand. Bordje met opschrift "Magdeburg"
Grote 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met landschapsdecor (figuren, huizen, bergen en zee). Haarscheur 20xø21,5cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen diepe schotel. ca.1900, met grote draak. 6xø29 cm., Cond.:G
Twee grote Delftse keramieken vazen met blauw decor van bloemen en zeegeaichten 31xø8,5cm. Cond.: G
Oud 12-delig porseleinen mocca servies Tsjechoslowakije. 20e Eeuw met gouddecor en gelithografeerde afbeeldingen. In 19e eeuwse stijl 5,5xø10cm. Cond.: G
Twee romatische porseleinen siervazen 20e eeuw met roze- en gouddecor. Afbeeldend vrouwen met engelen, gemerkt R.S. Suhl 28xø11cm. Cond.: G
3 Chinese borden quang long, ca. 1750, met landschapmotiefen beschilderd.