Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...
Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G
Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U
Eikenhouten bureau-draaistoel ca. 1880 met zware gietijzeren voet (bewerkt) en lederen zitting, Engeland 82x51x58cm.
Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G
Wit gelakt Louis Quinze stijl bankje ca. 1930 met gobelin gestoffeerd 85x123x54cm. Cond.: G
Decoratieve mintgroene eethoek met biezen zitting. Engelse landhuisstijl 2e helft 20e eeuw 75xø78cm. en 90x43x46cm. Cond.: G
Louis Seize stijl salontafel. Creme met goud en onyx blad 20e eeuw 47xø80cm. Chip van blad Cond.: G
Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G
Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G
Mahoniehouten theekastje, ca.1910, aan 3 zijden te openen, met facet geslepen glas en taps toelopende poten, daarbij een los dienblad met bronzen handgrepen. 79x63x42 cm., Cond.:G
Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G
Vier eikenhouten Henry Deux stoelen 19e eeuw met stoffering 92x40x46cm. Cond.: G
Aziatisch tafeltje ca. 1900 met parelmoer ingelegd staande op driepoot. geschulpt blad 57x27x27cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G
18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G
Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G
Grote aparte Oostenrijkse schrijftafel met 3 lades aan 1 zijde. Groen beschilderd met bloemen 20e eeuw 75x183x85cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R
Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...