Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G
Pop met bisquit porseleinen beschilderd hoofd ca. 1910. Open mondje, boven 4 tandjes, slaapogen en in de nek gemerkt 3200.
Pop, Armand Marseille ca. 1900 met porseleinen hoofd, geleed lijf, open mond met 4 tandjes en slaapogen. Gemerkt in de nek 370 AM Dep made in Germnay L.: 76cm. Cond.: G
Grote antieke kinderwagen met kap (licht beschadigd) en porseleinen handgreep met originele beschildering. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. Wielen en bladveren in goede staat 125x113x50cm. Cond.: G
Duw kinderwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem. Originele beschildering, met leer bekleed 57x99x33cm. Cond.: G
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Vier modelauto's van ERTL, schaal 1:18; 1x Jaguar XK-120 (1948), 1x Mercedes Benz 190SL, 1x Chevrolet Corvette Convertible, 1x Chevrolet Corvette Stingray (1963).
Negen modelauto's van Bburago, schaal 1:24; 1x Citroen T.A. 15 CV, 1x Jaguar XK 120 (1948), 1x Ferrari 250 LM, 1x Ferrari GTO (1984), 1x Toyota Celica, 1x Bugatti Atlantic (1936), 1x Mercredes SSK bl...
Twee modelauto's van Maisto, schaal 1:18; 1x Mercedes Benz 280SE (1966), 1x Mercedes Benz 300S (1955).
Oude stoomwals van metaal (functioneel met brander) "Old Smokey" 2e helft 20e eeuw 21x33x15cm. Cond.: G
Papier mache jongenspop ca. 1920, onduidelijk gemerkt met stoffen lichaam, papier mache armen en benen, slaapogen en "mama-mechaniek". Open mond met 2 tandjes, gekleed in grote jurk met capouchon L.: ...
Schaalmodel van 1:18 van ERTL van de Austin Healey 3000 Roadster. Zeldzaam model. Model is in erg goede conditie.
Tien modelauto's van Bburago, schaal 1:24; 1x Ferrari 308 GTB "9148", 1x Ferrari BB 512, 1x Ferrari 250 GTO (1962) "1510", 1x Ferrari 250 Testa Rossa, Ferrari Testarossa (1984), 1x Porsche 924 Turbo, ...
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt "Jaucke", Rinus Morsink Het poppenmobiel De Meern. Stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen L.:74cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1930, onduidelijk gemerkt. Stoffen lichaam met "mama-mechaniek", slaapogen, open mond met 2 tandjes L.: 57cm. Cond.: G
Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R
Papier mache jongenspop ca. 1930 Koenig en Wernicke 4108/8. Stoffen lichaam met "mama-mechanike", slaapogen en 2 tandjes L.: 48cm. Cond.: G
Vier modelauto's van Maisto, schaal 1:18; 1x BMW 850i, 1x BMW 325i Convertible (1993), 1x BMW 502 (1955), 1X Mustang Mach III
21 Modelauto's van Soldio, schaal 1:43; 3x Cord L 29 1929 (2x bruin/zwart, 1x geel/zwart), 3x Rolls Royce Phantom III 1939 (1x creme/wit, 1x zwart/wit, 1x grijs), 1x Mercedes 540K 1939, 1x Voisin Care...
Twintig modelauto's van Soldio, schaal 1:36 - 1:43; 2x Ferrari 250 GTO 1963 (1x rood, 1x grijs), 2x Chevrolet Corvette (1x rood, 1x geel), 2x Chevrolet Camaro (1x zwart, 1x rood), 2x Ferrari BB, 2x Fa...
Twintig modelauto's van Soldio, schaal 1:36 - 1:43; 4x Delage D8_120 1939 (1x bruin, 1x grijs/zwart, 1x zwart/wit, 1x rood/beige), 3x Packard 1937 (1x groen, 1x blauw/zwart, 1x rood), 2x Rolls Royce P...
22 Modelauto's van Matchbox "Models of Yesteryear", schaal 1:36 - 1:43; 3x Auburn 851 Supercharged Speedster 1935, 3x Hispano Suiza 1938 (2x groen, 1x blauw), 2x Stutz Bearcat 1931 (1x groen, 1x blauw...
Modelwagen van Franklin Mint 1:32 van de 1922 Ahrens Fox RK4 brandweerwagen. Auto is in goede staat.
Twee poppen ca. 1930. 1x Hard kunststof meisje, ongemerkt. 1x Papier mache meisje, gemerkt driehoek met ECW Germany (haar bijgeschilderd). L.: 30-44cm. Cond.: R
Negen mooie modelauto's van het merk Rio Italy (kwaliteit), schaal 1:43; 1x Bugatti Royale 41-1927, 1x Rolls Royce 1931, 1x Hispano Suiza 1934 "Tipo 68 GIS", 1x Isotta Fraschini Tipo 8A, 1x Duessenber...
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1X Mercedes Benz SSK wit (1928), 1X Mercedes Benz SSK beige (1928), 1x Mercedes Benz 500 K Roadster (1936),
Vijf modelauto's van Mira en Giodi, schaal 1:18; 1x Ferrari 348 (Mira), 1x Ferrari 365 GTS/4 Daytona 1969 (Giodi), 1x Mercedes Benz 280SL 1968 (Giodi), 1x Ford Mustang 1965 (Mira), 1x Buick Century 19...
Zes diverse modelauto's van verschillende merken 1:18; 1x Alfa Romeo Spider (Jouef Evolution), 1x Porsche 911 Turbo "01313 01314" (Polistil Tonka), 1x Saab 900 Turbo cabriolet (Anson), 1x Ford Thunde...
Twee modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Ferrari GTO (1962) "3011", 1x Porsche 356 B (1961).
Vijf modelauto's van Revell, schaal 1:18; 1x Ford Thunderbird, 1x BMW 507, 1x Chevrolet Corvette '69, 1x Honda NSX, 1x Mazca M12
Zeven modelauto's van Corgi, 1:43; 1x MG TF, 1x Jaguar XK 120 (1:43), 1x Jaguar XK 120 (1:36), 1x Porsche 924, 1x Pontiac Firebird (voorruit gebarsten), 1x Porsche 356 A Speedster, 1x MGA 1600MKI. Aut...
Negen modelauto's van Dinky Matchbox 1:43; 2x DY14 Delahaye 145 Chapron 1946, 2x DY11 1948 Tucker Torpedo, 1x DY5 Ford V8 Pilot 1948, 1x Dy17 Triumph Dolomite 1939, 1x DY24 Ferrari Dino 246 GTS 1973, ...
Duitse houten renslee ca. 1890 met stuur. Lichte wormbeval 34x145x47cm. Cond.: G
Repro decoratieartikelen 20e eeuw. 1x Fiets met riet 25x50x20cm. 1x Poppenwagen met riet 39x50x30cm. 1x Moutbrood duwwagen 31x41x20cm.
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Chevrolet Corvette zwart/rood (1957), 1x Chevrolet Corvette groenblauw/wit (1957), 1x Mercedes Benz 300SL, 1x Lancia Aurelia B24 Spider (1955).
Vijf modelauto's van Polistil Tonka, schaal 1:18 en 1:16; 1x BMW 328 "3/82", 1x Alfetta 1750 "3-79", 1x Fiat 508 III Coppa D'oro (voorraam aan 1 kant gebroken), 1x Ferrari 250 GT California Spider "01...
Vier modelauto's van Solido, schaal 1:16 - 1:18:, 1x Mini Cooper S 1946, 1x Coccinelle VW Cabrio 1949, 1x Coccinelle VW 1949, 1x Peugot 605 "8502"
Vier modelauto's van Maisto, schaal 1:18; 1x jaguar XK, 1x Jaguar XJ220, 1x McLaren F1 (1993), 1x Mustang Mach III.
Drie modelauto's van (2x)Polistil. 1x "S.219" Citroen 2CV, 1x "S.220" Volkswagen Kever cabrio. en 1x ERTL No. 0392, auto's verkeren in goede staat
Modelwagen van Franklin Mint 1:24, model 1912 Christie Front Drive Steamer. Model is in goede staat.
Vijf modelauto's van Corgi, 1:36, 2x Jaguar XJS (1x zwart, 1x wit), 1x Jaguar XK 120, 2x Mercedes Benz 300S (1x grijs, 1x rood). Cond.: G
Vier modelauto's van Corgi, 1:36, 2x Rolls Royce SIlver Dawn, 1x Austin London Taxi, 1x Bentley R series. Cond.: G
Mechanisch egeltje ca. 1930 met opwindmechaniek. Gemaakt van papier mache en vilt. Vermoedelijk Duitsland 19x11x7cm. Cond.: G
Papier mache popje, gemerkt E.B.E. ca. 1930 met geschilderde ogen L.: 22cm. Cond.: G
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Ferrari 456 GT (1992), 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Porsche 911 Carrera (1997), 1x Porsche 911 Carrera (1993).
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Mercedes 300SL zilver (1954), 1x Mercedes 300SL (1954) zwart, 1x Maserati 3200 GT (1998), 1x BMW M Roadster (1996).
Tien modelauto's van diverse merken, schaal 1:24; 1x Ferrari F40 "Ref 1044" (Mira), 1x Ferrari 365 GTB/4 Daytona (Majorette), 1x Ferrari 250LM (Revell), 1x Ferrari 288 GTO (Revell), 1x Porsche 944 Tur...