Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G
Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G
Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G
Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G
Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G
Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R
Chinese affiche 1e helft 20e eeuw, voorstellend een groep hoogwaardigheidsbekleders. Helemaal bovenin bij de rol iets beschadigd 164x67cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G
Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G
Decoratieve Jugendstil schildersezel van metaal 2e helft 20e eeuw. Beschilderd in goede staat 67x24x22cm. Cond.: G
Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G
Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G
Antieke Hollandse platte Buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en chroomwerk in zeer goede staat 79x95x81cm. Cond.: G
Antieke Hollandse platte buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en metaal in zeer goede staat. Cond.: G
Tiffany stijl lampje in de vorm van een vlinder zuttend op bloemen. Vlinder is van diverse kleuren glas gemaakt. Voet is brons gepatineerd 21e eeuw Cond.: G
Zware bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 21xø11,5cm. Cond.: G
Bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 20,5xø10cm. Cond.: G
Kleine Hollandse bronzen 4-lichts kaarsluchter (rokkandelaar) 18e-19e eeuw 31x34x34cm. Cond.: G
Twee grote antieke bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl 43x25x17cm. Cond.: G
Oude karabijn 1e helft 20e eeuw met bajonet, onschadelijk gemaakt. Gemerkt "MAS M1936 BKA89" In zeer goede staat 102x12x8cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een ruiter te paard met siertooi 23,5x16,5cm. Cond.: G
Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G
Messing met roodkoperen 19e eeuwse windvaan, gedateerd 1897. Bijzonder mooi uitgevoerd en in uitstekende staat 43x66x13cm. Herkomst: busonderneming Gado 43x66x13cm. Cond.: U
Tiffany stijl lampje in de vorm van een schildpad. Onderstel brons gepatineerd 21e eeuw 10x20x13cm. Cond.: G
Grote antieke koperen houtbak met handvaten, kopergenageld 35xø50cm. Cond.: G
Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood kap en metalen voet 21e eeuw 45xø31cm. Cond.: G
Bronzen 4-delig rijk uitgewerkt haardstel met jachtmotief 56x33x30cm. Cond.: G
Bijzondere grote smeedijzeren 4-lichts hanglamp, rijkelijk bewerkt met rozen en takken met blad. Begin 20e eeuw 82x86x86cm. Cond.: G
Oude zwaar bronzen 4-delige haardstel 20e eeuw, mooi uitgewerkt 66x31x24cm. Cond.: G
Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G
Glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G
Amsterdamse school pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.
19e Eeuwse Japanse lakwerk reis-schrijfkist beschilderd met goudverf. Voorstellend figuren in landschap, geheime lade. Originele sloten en grepen in zeer goede staat. Binnenwerk met schrijfblad en vak...
Originele "His Masters Voice" grammofoon ca. 1920. Eikenhouten kast met twee deurtjes en vakverdeling voor de bakelieten platen. In zeer goede staat 40x40x50cm. Cond.: G
5-Delige moderne verchroomde haardset, nieuwwaardig 21e eeuw 80x24x16cm. Cond.: G
Bronzen inktpot op vaste onderschaal ca. 1900. Onderschotel is gedecoreerd met 4 engelenkopjes en de inktpot zelf met 2 putto's. Onderkant gemerkt A. Offerdinger Fr. 14136 13xø21cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse koperen ketel met zinken binnenbak en koperen kraan en handgrepen 39xø58cm. Cond.: G
Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G
Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G
Eikenhouten wandrek met rijkelijk snijwerk, het rek is gekerft met opschrift "9 Dec. 1926". Daarbij 6 tinnen brandewijnkommen(begin-midden 19e eeuw) (1 oortje afgebroken). 46x51x12cm. Cond.: G
Grote tinnen Engelse schenkkan met deksel en duimrust 19e eeuw ("Double Litre"). Diverse ijkstempels in zeer goede staat 26x18xø12,5cm. Cond.: G
Antieke koperen kolenkit ca. 1900 met binnenbak. Hengsels staand op leeuwepoten in goede staat 45xø32cm. Cond.: G
Art Deco stijl staande lamp met glas-in-lood (Tiffany stijl) 21e eeuw 35x11x11cm. Cond.: G
Art Deco stijl staande lamp met glas-in-lood (Tiffany stijl) 21e eeuw 35x11x11cm. Cond.: G