Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G
Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.
Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G
Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G
Oude wandpetroleumlamp (geëlectrificeerd) 20e eeuw. Kap mist 40x40xø14cm. Cond.: G
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U
Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G
Oude wanddecoratie met afgebeeld een smederij en figuren 21x31cm. Cond.: G
Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G
Oude plafondlamp (Petroleulamp-model) 2e helft 20e eeuw. electrisch met glazen kap 44xø60cm. Cond.: G
Oude messing strijkijzer met houten grip 20e eeuw 16x16x9cm. Cond.: G
Oude metalen vrouwentorso met strik 20e eeuw 76x24x17cm. Cond.: G
Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G
Tabakspijp 19e eeuw ingelegd met parelmoer en porseleinen kop beschilderd met landschap 70x8x4cm. Cond.: G