Vestzakhorloge zilver spillegang ca. 1840 met kwartier slagwerk.ø 5 cm. Goedlopend
Agaat cocktail collier vierkante staafjes met verguld zilveren sluiting en bolletjes. L 46cm.
Oorstekers/hangers zilver 925/000 met groene kwarts, L.5 cm., ca.14.5 gr.
Oorstekers/hanger zilver 925/000 met zirkonia bezet, ca. 10.30 gr., L.2 cm.
Oorstekers zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts en rookkwarts.
Oorstekers zilver 925/000 met blauwtopaas, ca. 8.8 gr.,
Oorstekers zilver 925/000 met zwarte saffier en witte topaas.ø 2 cm.
Oorstekers/hangers zilver 925/000 met rutielkwarts. L.2.5 cm., ca. 7.50 gr.
Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een bruine diamant ca. 0.2 crt. ø ca. 1.5 cm., 3.30 gr.
Broche en ring 925/000 z.g.n.Zeeuwse knop, broche ø2cm., ring ø 50, ca. 6.5 gr.
Ovale broche zilver 925/000 bezet met onyx en markasiet. L5 cm.
Ring zilver 925/000 met een blauwtopaas. ø 52, ca.16.3 gr.
Hanger met bijpassende ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een maansteen. ca. 10.1 gr. ring ø 50, hanger L.3 cm.
Collier gemaakt van parels en robijnen,sluiting WG 585/000 bezet met 5 robijntjes en een parel. L 39 cm.