Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U
Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G
Antieke plated schenkkan om comfoor met brander in zeer goede staat. Mooi bewerkt 34x16x20cm. Cond.: G
Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelmes met pistoolheft, voorzien van handgravures en ruiter te paard. Midden 18e eeuw L.: 23cm. Cond.: G
Ajour gezaagde zilveren broodmand 925/000 ca. 813gr. 33x20cm. Cond.: U
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Hollands zilveren asbak met voorstelling van de nachtwacht, jaarletter M: 1922, MT: A.C. v. Orden Haarlem 835/000 ca. 227gr. ø16cm. Cond.: U