August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G
Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord met drakendecor 20e eeuw ø25cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G
Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G
Twee ovale porseleinen plaquettes, gemerkt Carl Knoll Karlsbad ca. 1900, voorstellend een man- en vrouwenbuste 33x29x2cm. Cond.:G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Twee aquarellen 1989 onduidelijk gesigneerd (Hongaarse school), aquarel op papier, Hongaarse landschappen 24x16cm. en 24x14cm. Cond.: G
Oude tropisch houten Balinese vrouwenbuste op marmeren sokkel. 20e Eeuw, fijn uitgewerkt 22x10x6cm. Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met bloesemtak decor 12x18xø11cm. Chip van dekselrand.
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U