This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Koppel pistolen
Result: 310 EUR

Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G

Geweer
Result: 110 EUR

Enkelschots damespistool 19e eeuw in goede originele staat 18cm. Cond.: G

Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Starting price 520 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G

Radslot geweer
Result: 2.205 EUR

Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...

Pistool
Starting price 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool
Result: 40 EUR

Frontlader pistool 19e eeuw, roestaanslag L.: 18cm. Cond.: R

Degen
Result: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.

Pistool
Starting price 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G

Dubbelloops, groot
Starting price 480 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd dubbelloops pistool, voorlader. Gemerkt CMCM. 1 mechaniek moet worden nagekeken 32x14x5cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Result: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

Pistool
Result: 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G

Beulsbijl, 16e eeuw
Starting price 1.750 EUR

Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...

Schild met 2 zwaarden
Starting price 80 EUR

Decoratief wandschild met 2 gekruisde zwaarden aan de achterzijde 20e eeuw. Schild is bewerkt met diverse strijdscenes in de stijl van de 16e eeuw. Schild: 63x45cm. Zwaard: 73,5cm.

Bajonet
Starting price 150 EUR

Oud karabijn, onschadelijk gemaakt 1e helft 20e eeuw. R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

Bajonet
Result: 25 EUR

Oude korte bajonet met schede No 4 MK II L.: 27,5cm. Cond.: G

Bajonet
Result: 29 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G

Antiek ivoor/been mes
Result: 30 EUR

Antiek ivoor met benen mes (briefopener). Lemmet is van ivoor. Op het heft is een naakte dame met boog afgebeeld. Lemmet is gerestaureerd 30x4x3cm. Cond.: G

Kruithoorn
Result: 50 EUR

Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R

3 Perzische dolken
Result: 45 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.

Pistool
Result: 40 EUR

Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G

Zwart kruit geweer
Result: 130 EUR

Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U

Bajonet
Starting price 30 EUR

Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G

Karabijn
Result: 110 EUR

Oude karabijn, gemerkt Erfurt 1890. Onschadelijk gemaakt 125x13x5cm. Cond.: G

Karabijn
Result: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G