This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Parelcollier
Result: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

3 Plated dienbladen
Result: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

Ring amet/peridot
Result: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

2 Plated dienbladen
Result: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
No reserve price

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Armband
Result: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Zilv. ketting + hanger
Result: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Dameshorloge, double
No reserve price

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
No reserve price

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Ketting zirk.
No reserve price

Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia

Schilderij landschap ca. 1800
Result: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

2 Paardenprenten
Result: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R

Kopergravure, admiraal Tromp
Result: 30 EUR

Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Result: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

2 Portretminiaturen
Result: 35 EUR

Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
No reserve price

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

2 Litho's
Result: 20 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G

Ets
No reserve price

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Vijzel zonder
No reserve price

Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G

Tinnen inktset
Result: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

Olielamp, blauwglazen voet
Result: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Divers plated
Result: 30 EUR

Diverse plated schalen, koffiekannen etc. Cond.: R

Haardstel
Result: 59 EUR

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G