Hanger WG 750/000 bezet met 78 briljanten, ca.0.78 crt/W/SI en 141 briljanten ca.1.48 crt.fancybrown/SI, L.52 mm. aan een ketting WG 750/000 met karanbijn sluiting L.43 cm. ca. 9.3 gr.
Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.
Hanger WG 750/000 bezet met 58 briljanten ca.0.22 crt.W/SI L.18 mm. aan een ketting WG 750/000 L.40 cm., ca.4.3 gr.
Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U
Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U
Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U
Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G
2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...
3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U
Prachtige Hollands zilveren 835/000 flessenbak met houten bodem, handgegraveerd, Jaarletter: P, 1849, MT.: H, ø17 cm., Cond.:U
Blauw glazen mosterdpotje in zilveren montuur, bewerkt met zilveren guirlandes (waarvan 1 defect).Gewicht zilver ca.63 gr., Cond.:G
Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.
2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U
Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U
Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U
Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U
Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.
Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.
6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...
Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.
Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G
Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U
23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G
Blauw glazen flessenbak in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø 12 cm.,H.4 cm., Gewicht zilver 72 gr., Cond.:U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.
Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G