Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G
3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok met eiken kast, maanstand, wekkerfunctie en dagaanduiding 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 140x36x22cm. Cond.: G