Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G
Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G