Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde pendule ca. 1840 Empire - Biedermeier. Voorstellling van een dame met duif op de schouder 35x27x12cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten pubklok met snek. R. Jones en Co Makers London in zeer goede staat 15xø32cm.
Oude vooroorlogse scheepsklok in de vorm van een stuurwiel, gemerkt Schatz + Sohne Germany. Lichte oxidatie 9xø34cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.
Oude Friese staartklok met eiken kast, maanstand, wekkerfunctie en dagaanduiding 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 140x36x22cm. Cond.: G
3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)
Duitse Schwartzwalder wandklok 19e eeuw met wekkerfuctie. De klok is in originele ongerestaureerde staat (deurtjes missen) 110x25x14cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G
3-Delig wit marmeren pendulestel ca. 1870 met vuurvergulde ornamentuur en 2-lichts kaarskandelaars. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. In zeer goede staat, alleen de slinger mist 38x20x11cm. en ...
Grote oude Friese stoelklok 20e eeuw met wekkerfunctie, handbeschilderd met winterse voorstelling en Friese zwaluw 78x35x26cm. Cond.: G
Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890, compleet met kroon en tollen 97cm. Cond.: G
Friese staartklok 19e eeuw met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfunctie 125x35x23cm. Cond.: R
Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G
Handgestoken schoolklok ca. 1900 met vernikkelde wijzerplaat ø32cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse WUBA staartklok, model schippertje, met maanstand 2e helft 20e eeuw 68x21x16cm. Cond.: G
Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G
Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G
Schwartzwalder schilderijklok ca. 1870 met wekkerfunctie, 3-gewichter. In goede originele staat 27x23x13cm. Cond.: G
Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G
Art Deco pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en koperen cijferaanduiding 22x32x11cm. Cond.: G
Art Deco Amsterdamse school pendule met naamplaatje "Mundiklok Auteursrecht voorbehouden". Eikenhouten kast met compositie metalen wijzerplaat 25x36x17cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil Junghans pendule met inlegwerk ca. 1900 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat 28x33x14cm. Cond.: G
Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...
Prachtige koperen Art Deco klok met koperen wijzerplaat, mooie vormgeving in zeer goede staat 30x29x14cm. Cond.: G
Hoge mahoniehouten tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk Engeland. In zeer goede staat 40x24x21cm. Cond.: G
Grote marmeren pendule ca. 1880 Frankrijk, uurwerk gemerkt Henri Julsieh Paris. 8-Daags uurwerk met daarop een compositie metalen buste. Chips van marmer af 47x39x13cm. Cond.: R
Art Deco wekker met speeldoos en spaarpot van bakeliet ca. 1930. Inclusief sleutel 11x12x5cm. Cond.: G
Tafelklok ca. 1920 met eikenhouten kast en geslepen glas. Messing omranding en 8-daags uurwerk. In zeer goede staat 33x24x13cm. Cond.: G
Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...
Wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen ornamentuur. Mooie emaille wijzerplaat met signatuur G. Kreits Anver in zeer goede staat 36x17x11cm. Cond.: G
Pendule ca. 1890, zogenaamde Jozefien, gemerkt Junghans. In Louis Seize stijl, gemaakt van hout met messing sierwerk 37x24x12cm. Cond.: G
Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G
Marmeren pendule Frankrijk ca. 1890 van rood met zwart marmer. Architectonisch gevormd met compensatieslinger. Prachtige zwart geëmailleerde wijzerplaat en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 38x27x2...
Prachtige 3-delige Franse pendule van massief brons. Rijk bewerkt en opengewerkt, 8-daags uurwerk, in zeer goede staat 47x25x11cm. en 34x13x11cm. Cond.: G
Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G
Grote Franse pendule van roodbruin marmer ca. 1890 met prachtige bronzen applicaten en emaille wijzerplaat. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 52x30x15cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1890 met rood geaderd marmeren voet en compositie metalen figuur. Gesigneerd Pour la Mutualite. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 68x35x19cm. Cond.: G
Biedermeier pendule ca. 1830 uit Duitsland/Oostenrijk. Kersenhout fineer met vuurvergulde applicaten. Achtdaags uurwerk met Grande Sonnerie slagwerk (2 bellen). 48x33x14cm. Cond.: G
Massief bronzen cartelklok ca. 1880 Frankrijk in rococo vormgeving. Gemonteerd op een houten plaquette met velours bekleed. Geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk inclusief thermometer. 52x29x...
Franse pendule met roodmarmeren kast ca. 1890 met compositie metalen figuur en ornamentuur. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 47x27x14cm. Cond.: G
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G
Zware Franse marmeren pendule ca. 1880, roze-oker geaderd met achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x16cm. Cond.: G
Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...
Marmeren Franse pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat 25x44x21cm. Bovenkant bevat 4 boorgaten, Cond.: G
Aparte Frans geëmailleerde pendule ca. 1890 met marmer-effect. Witte geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk in zeer goede staat 31x34x12cm. Cond.: G
Duitse Junghans Jugendstil vrijslinger met floraal zweepslag motief op wijzerplaat en slinger ca. 1900. Eiken kast en kroon in uitstekende staat 84x36x18cm. Cond.: G
Grote imposante Franse pendule ca. 1890 met rood marmeren voet en groot compositie metalen figuur "Le Corsaire". Achtdaags uurwerk en geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 80x43x25cm. Cond.: G
Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...
Monumentaal 3-delig Frans pendulestel ca. 1880 met roze marmer en bronzen kandelaars en ornamentiek. Compositie vrouwenfiguur met koren. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede s...
Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...