Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G
Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U
Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U
19e Eeuws karaffenkistje met Boulle techniek en schildpad (koper inlegwerk). Origineel slot. Bevat 3 kristallen flacons met stop en goud (origineel), 1 stop chip aan uiteinde. In goede originele staat...
Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met bewerkte messing monturen en draagband, vermoedelijk Duitsland ca. 1890 55cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne vaas met oren ca. 1900 met afbeeldingen van bloemen en vogels 43x24cm. Zegel in de bodem Cond.: G
Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G
Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G
Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R
Smeedijzeren 17e eeuws gegraveerd deurslot Duitsland 35x15x8cm. Cond.: G
Set bronzen sluitgewichten met opschrift 1725, rondom gegraveerd 14x13xø12cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat
Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Empire spiegel ca. 1880 in originele ongerestaureerde staat. Minime randschade 80x40cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:
19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...
Prachtig stel geelkoperen Empire kandelaars ca. 1820 in zeer goede staat 27xø13cm. COnd.: G
4-Delige Jugendstil bureauset met Junghans wekkeruurwerk Duitsland. gemaakt van compositie metaal, scharnier afgebroken van 1 deksel van de inktpot en 1 deukje 14x31x16cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten scheepsbarometer, gemerkt Dove Bazeley Cheltenham ca. 1900. Glas beschadigd 97xø8cm. Cond.: G
Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G
Drie eiken likeurvaatjes 19e eeuw Frankrijk (1 is gesigneerd Graud Hafitte). IN zeer goede staat 16-24cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...
Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse bronzen Empire kraantjeskan ca. 1810 in zeer goede originele staat 43x35x37cm. 1 schroefje mist Cond.: G
Brillenkoker met bril, schildpad belijmd met zilver inleg ca. 1900 14x4x1,5cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten kist met kristallen flacons (plated afsluitingen), keldertje en onderin een schuiflade. Koper inlegwerk en band ingelegd. Origineel slot en sleutels ca. 1880. In goede staat, ged...
Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen barometer ca. 1880 gemonteerd op notenhouten plaquette in rococo stijl. Franse tekst, mooie kwaliteit 38x19x4cm. Cond.: U
Grote marmeren tweekleurige crucifix ca. 1890 met compositie metalen lichaam 52x22x11cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Kerkelijke gipsen wandplaquette, Corpus Christi (handen missen) 45x22cm. Cond.: R
Handgestoken tafelbarometer met Franse teskt ca. 1900 in zeer goede staat 24x17x5cm. Cond.: G
oude papier-mache wereldglobe met messing voet "Original-Relief-Globus", Hersteller: Scan-Globe Danemark. Duitse tekst in zeer goede staat 43xø30cm. Cond.: U
Bronzen emmer gedtaeerd 1561 (kopie 20e eeuw) met hengsel, afgebeeld Jezus met figuren 29x14xø11cm. Cond.: G
Grote bronzen Japanse schemerlampvoet 20e eeuw, rijk gedecoreerd met vogels etc. 55x15x22cm.
Louis Seize stijl tafelbarometer met Hollandse tekst ca. 1890. Gemaakt van compositie metaal 21x15x5cm. Cond.: G
Staande tafelbarometer ca. 1880 met figuur. Gemaakt van metaal en compositie metaal in goede staat 54x17x17cm. Cond.: G
Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch houtsoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G
Drie bronzen tafelbelletjes ca. 1900 in de vorm van 3 verschillende figuren met wijde pijpen of rok. Belletjes hebben verschillende klanken H.: 7cm. Cond.: G
Schwarzwalder asbak met houtgesneden beer, koperen asbak en lucifers houder 14x14x13,5cm. Cond.: G
Staande petroleumlamp met vrouwenfiguur (koud beschilderd compositie metaal). Bloembeschilderd glazen reservoir ca. 1900 47xø9cm. Cond.: G
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Grote metalen kurkentrekker voor tafelmontage ca. 1900 met houten handvat "The Merrit" 42xø12cm.
Eind 18e eeuwse messing beddepan (Holland) met smeedijzeren steel en messing greep 101x32x13cm. Cond.: G
Prachtig bruin terracotta Chinees figuur 19e eeuw van een man met kledij, knuppel en hoed, dubbel gesigneerd 8x3x3,5cm. Cond.: G
Egyptisch beschilderd fragment van een sarcofaag, authentiek 12x9cm. Cond.: G
Twee authentieke Egyptische terracotta olielampjes (bodemvondsten) 3,5x9xø6,2cm. en 4,5x9,4xø6,8cm. Cond.: G
Fragment van een Egyptisch of Romeins beeld (authentiek) van een vrouwenhoofd met haardracht 7,5x6,5x5,5cm. Cond.: G
Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G
Vier delen terracotta uit de oudheid (authentiek); 1x tablet met afgebeeld een koe (Zuid-Amerika of Egypte), 1x figuur met hoofdtooi Zuid Amerika, 1x hanger met figuur afgebeeld Zuid Amerika, 1x terra...
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Plated boulloir ca. 1900 met schenkhouder en benen grip. Gemerkt W.M.F.M. (brander mist) 39x23x20cm. Cond.: G
Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G
Beukenhouten munten-opbergkistje met 10 schuiflades en bronzen beslag ca. 1900 24,5x34,5x14cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer theekistje ca. 1800 met origineel slot en sleutel in zeer goede originele ongerestaureerde staat 12x13x8,5cm. Cond.: G
Handgestoken eiken 19e eeuwse wandconsole voorstellend een mansportret met snor en hoed 26x26x14cm. Cond.: G
4-Lichts hanglamp ca. 1910 met gematteerd geslepen glas en messing. In zeer goede staat 70x47x47cm. Cond.: G
18e Eeuwse bijbel anno 1791 van H.M. Heeren Dordrecht met origineel lederen band 6x15x8,5cm. Cond.: R
17e Eeuwse bijbel 1637, Het Oude en Nieuwe Testament door C. Boucquet O. en P. van Thol en Leend en Joh. Bakker. Incompleet en beschadigd 11x28x22cm. Cond.: M
Statenbijbel 1730 door Jacob Pieter Keur te Dordrecht. Origineel lederen band en koperen sloten uit de tijd 12x37x24cm. Cond.: R-G
Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...
Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...
Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...
Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.
Woordenboek in zeven talen door Frater Ambrosius Calepini, Ventië 1689. In originele perkamenten stempelband met originele klampen. Band is in matige staat 33x24x8cm.
Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.
Eikenhouten 18e eeuws klepkistje met origineel beslag en handgestoken voorzijde. Bodem van latere datum 19x35x20cm. Cond.: G
Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G
Duits Kayserzinn Jugendstil sierbord ca. 1910, bewerkt ø24,5cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil sierbord met putti ca. 1900, gesigneerd H. Francois Moreau 3x22x31cm. Cond.: G
Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G
Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.
Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.
Twee oude tinnen borden 19e-20e eeuw in barok vormgeving ø27cm. Cond.: G
Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Bijzondere vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met rode beschildering. Chinees-achtig decor van een waterpartij met vliegende kraanvogel 44xø15cm. Cond.: G
Prachtige kleine jardiniere 19e eeuw met binnenbak ca. 1880. Rococo vormgeving van compositie metaal Cond.: G
Grote monumentale bronzen vaas (omgebouwd tot lamp), rijk bewerkt met vogels ca. 1900. Vermoedelijk Japan of China 101x30x25cm.
Lutherbijbel 1892, gedrukt te Dresden. In bewerkte leren band 20x14x6cm.
Prachtig uitgevoerde petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van geslepen opaline glas en messing. Mat-glazen bolkap. Alles in zeer goede staat 66xø17cm. Cond.: U
Grote Empire-stijl plated olielamp ca. 1890 met kristallen reservoir en dubbele brander 61xø18cm. Cond.: G
Messing staande petroleumlamp ca. 1910 met bruin-glazen reservoir in zeer goede staat 61xø14cm. Cond.: G
Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G
Compositie metalen petroleumlamp met bewerkte glazen kap en putti kopjes ca. 1900 53xø18cm. Cond.: G