Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G
Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G
Tien kristallen glazen 18e-19e eeuw met brede voet in 2 formaten 9-12cm. Cond.: G
Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G
Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R
5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G
Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G
Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G
Hollands amandelgeslepen kristallen biedermeier schenkkaraf 30xø13cm. Minimale chip onderaan de stop Cond.: G
Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M
Ruitgeslepen kristallen ronde dekseldoos 19e eeuw. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 11xø14cm. 2 chips af bij rand Cond.: R
Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G
Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.