Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G
Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G
Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U
Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G