Silverplated bowllepel ca. 1900, mooie vormgeving 37x13x14cm. Cond.: G
Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U
Zilveren menageset staand op 8 pootjes, Parijs ca. 1911-1916 Alphonse DeBain. Setje is geheel gemaakt in de vorm van druivenranken met bladdecor en druiven 950/000 ca. 150gr. 15,5x16x7,5cm. 1 Binnenba...
Hollands zilveren 835/000 natfruitschep, jaarletter T:1878, L.16.5 cm., ca. 35 gr., Cond.:G
Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G
Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G
Oude plated kaasstolp Sheffield, rondom bewerkt, mooie kwaliteit 17x23x18cm. Cond.: G
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R
Art Deco peper&zoutstel 20e eeuw. Het stel heeft een konische vormgeving 925/000 ca. 55gr. H.: 6cm. Cond.: G
Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U
Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G
Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U
Twee plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw 26x26xø10cm. Cond.: G
Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U
Djoka zilveren kandelaartje 800/000 .4.5 cm., ø8.5 cm., ca. 60 gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 tasbeugeltje met zilveren draagkettinkje, br. 8 cm., ca. 36 gr., Cond.:U
Engels opengewerkt zilveren bakje met fruitmotief gravé, H.4cm., ø14 cm., ca.125 gr., Cond.:U
Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren applicatie, voet en dop., met stopje. H.9.5 cm., Cond.:R
Antiek kristallen parfumflesje met geschilderde romantische voorstelling, kristallen stopje en zilveren dop. H.7 cm., Cond.:U
Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G
Stel sterling zilveren peper en zoutstrooier met glazen inzet. H.8 cm., øvoet 4.5 cm., Cond.:G
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop. Strak gefaccetteerd slijpsel. H. 9 cm., Cond.:U
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x21cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 3x23x23cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 2x33xø27cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. H. 11 cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met stopje en zilveren dop, ø 5cm., Cond.:U
Antieke Hollandse kristallen beschuitbus met zilveren 835/000 knop, chipjes van de rand, H.22 cm.,ø10 cm., Cond.:G
Antieke Engels zilveren borstel, Jaarletter: R, MT.:GN RH, L. 18.5 cm.
Engels sterling zilveren tafelopzet met parelrand, H. 15 cm., ø 14.5 cm., 231 gr. (voet gevuld?) Cond.:G
Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A
Delfts blauw peper en zoutstel met zilveren wieken. H. excl.wieken 5 cm., Cond.:U
Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G
Antiek Hollands zilverenhengsel,2e gehalte, MT: Z.H. van Kuijk, Utrecht, ca.1880, L. 24 cm., ca. 75 gr. Hengsel is ooit gerestaureerd. Cond.:G