44x 5 Mark gedenkmunten Duitsland, complete serie waaronder Gem. museum, Schiller en Von Baden)
Gouden 20 Dollar 1904 USA PR "Double Eagle" 900/000 ca. 33,52gr.
Gouden 20 Dollar 1927 USA 900/000 ca. 33,52gr. "Double Eagle"
Verzameling België in drie DAVO-Albums; gebruikt; ongebruikt en postfris materiaal uit de jaren 1849-1968. Begint met spaarzaam gebruikt klassiek materiaal (Yvert no's 2,5,6,7 en 11) en vervolgt met e...
Nederlandse 3 Gulden munt uit 1832 Willem I, ca. 32,4gr. Cond.: P+
Album met ca. 1000 oude en zeer oude kaarten Rotterdam, allen verschillend
Kavel met voor meer dan 800 gram aan zilveren munten; 17x rijksdaalder Nederland Juliana, 10x rijksdaalder Nederland Wilhelmina, 19x gulden Nederland Juliana, 11x gulden Nederland Wilhelmina, 2x 10 gu...
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië, zeer zeldzaam
Denar Gordianus I 238 AD K2: Pax Nl. staand, UK 68.1 Seaby 2 Cond.: FR
20 Mark Getto Litzmannstadt (Lodz) 1943, uiterst zeldzaam Cond.: P
Goudgulden Deventer, zonder jaar, mooie patina, Cond.: P-
Album met ca. 750 oude en zeer oude kaarten Almelo, allen verschillend