Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G
Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G
Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.
Diverse spelden en ordes 1e helft 20e eeuw oorlogstijd etc. Cond.: G
Ovaalvormige spiegel ca. 1900 met bewerkte houten lijst en geslepen spiegel in zeer goede staat 83x56cm. Cond.: G
Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, portret van een vrouw (lichte vochtvlekken) 18x24cm. Cond.: R
Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G
Gesigneerd Chicot 20e eeuw, lithografie op papier, paardensport scene 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G
Franse ets, onduidelijk gesigneerd "L. Brouet?" Nr. 22/50, ets op papier, Coin a Sartrouville 18x22cm. Cond.: G
Vier etsen 18e-19e eeuw; 1x biddende man ongesigneerd 19e eeuw, 1x de Vermaarde schoenmaker 18e eeuw, 1x tribunaal 18e eeuw, 1x landschap 18e eeuw of ouder Cond.: R-G