This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

2 Aardewerken schalen
Result: 60 EUR

Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G

Chinees bord
Result: 55 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Result: 35 EUR

Grote Chinees keramieken siervaas met gouddecor en familiewapen 2e helft 20e eeuw 49xø18cm. Cond.:G

Servies Regout
Result: 30 EUR

Tiendelig restservies Mosa Maastrciht plateel ca. 1930. Chips af Cond.: R

Italiaanse kruik
Result: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M

2 Boedha beeldjes
Result: 45 EUR

Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Result: 45 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

Ivoren Chinees figuur
Result: 25 EUR

Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G

Delftse vaas
Result: 110 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Result: 45 EUR

Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G

3 Imari kop&schotels
Result: 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Result: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

5 Schalen, Thüringen
Result: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

Porseleinen serviesgoed
Starting price 30 EUR

23-Delig porseleinen restservies, gemerkt H.W. Porzellan Karlsbader Wert Arbeit 20e eeuw. Met blauw en bewerkt gouddecor Cond.: G

Chinees pors. trekpotje ca. 1900
Result: 90 EUR

Chinees porseleinen trekpot ca. 1900 in 18e eeuwse stijl met grote doorsnee deksel (1 chip). Beschilderd met musicerende geisha's 10x16,5xø12cm. Cond.: G

7 Japanse capucijner kommetjes
Result: 35 EUR

Zeven Chinees porseleinen capucijner kommetjes waarvan 4 gaaf, 2 met haarscheur en 1 met chip. Allen met bloemdecor 18e-19e eeuw 6,5-ø7,5cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met bloemdecor; 1x gelijmd, 1x goed 31xø18cm. en 30,5xø18cm. Cond.: R-G

Japans pors. vogel-voerbakje
Starting price 35 EUR

Zeldzaam Japans porseleinen vogel-voerbakje met bronzen armatuur ca. 1900. porseleinen blauw bakje met bloemen en goudrand 13xø8cm. Cond.: G

16 Delen Chin. pors, 19e eeuw
Result: 180 EUR

16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G

Platelen schaal
Result: 35 EUR

Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief in zeer goede staat 7xø27cm. Cond.: G

Twee Chin. snuifflesjes
Result: 45 EUR

Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Result: 25 EUR

Oude satsuma porseleinen siervaas ca. 1930 met goud- en bloemdecor in zeer goede staat 20xø11cm. Cond.: G

8 Delen Chin. eierschaal pors.
Result: 35 EUR

Acht delen Chinees eierschaal porselein 19e eeuw waaronder rijstkommen met en zonder deksel/schotel. Minimale chips en haarscheur 8xø9,5cm. Cond.: R

Villeroy en Boch vaas
Result: 15 EUR

Grote Duitse Villeroy & Boch vaas, ontwerp Elisabeth 50-er jaren (2 haarscheuren) 30xø18cm. Cond.: R