This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
2 Aardewerken schalen 6119
2 Aardewerken schalen

Result:

60 EUR

Sold
Doos divers porselein 2550
Doos divers porselein

Result:

20 EUR

Sold
Zilveren melk- en suikerpot 414
Zilveren melk- en suikerpot

Result:

160 EUR

Sold
3KG munten wereldwijd 8260
3KG munten wereldwijd

Result:

30 EUR

Sold
12 Munten Duits Oost-Afrika 8050
12 Munten Duits Oost-Afrika

Result:

100 EUR

Sold
25 Munten Azmbia en Malawi 8019
25 Munten Azmbia en Malawi

Result:

70 EUR

Sold
Chinees bord 6143
Chinees bord

Result:

55 EUR

Sold
Copier Leerdam glas 5500
Copier Leerdam glas

Result:

120 EUR

Sold
2 Perzische tapijtjes 4535
2 Perzische tapijtjes

Result:

80 EUR

Sold
2 Kleedjes 4520
2 Kleedjes

Result:

35 EUR

Sold
3 Tafeltjes 4141
3 Tafeltjes

Result:

40 EUR

Sold
Engelse Art Deco vitrine, notenhout 4072
Engelse Art Deco vitrine, notenhout

Result:

475 EUR

Sold
Blikken kindergrammofoon 2905
Blikken kindergrammofoon

Result:

60 EUR

Sold
Sieradendoos 2166
Sieradendoos

Result:

50 EUR

Sold
Schilderij, H. Schallenberg 1298
Schilderij, H. Schallenberg

Result:

26 EUR

Sold
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven 1287
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven

Result:

55 EUR

Sold
Ongesigneerde ets 1276
Ongesigneerde ets

Result:

90 EUR

Sold
Ongesigneerde ets, cavaleristen 1227
Ongesigneerde ets, cavaleristen

Result:

150 EUR

Sold
Ets, monogram P. 1220
Ets, monogram P.

Result:

35 EUR

Sold
Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

Result:

425 EUR

Sold
Horloge 88
Horloge

Result:

900 EUR

Sold
Ca. 3,3KG munten wereldwijd 8261
Ca. 3,3KG munten wereldwijd

Result:

30 EUR

Sold
5 Francs 1883 Zwitserland 8206
5 Francs 1883 Zwitserland

Result:

65 EUR

Sold
Gouden 10 gulden munt 8085
Gouden 10 gulden munt

Result:

80 EUR