Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....
Groot 19e eeuws pendule-uurwerk 8-daags zonder wijzerplaat. In goede staat 10xø15cm. Cond.: G
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Groot 3-delig pendulestel met zwaar bronzen ornamentuur en blauwe porseleinen gedeeltes ca. 1880. 8-Daags uurwerk. Bij 1 kaarskandelaar is het bovenste kaarsgedeelte weg, verder is het brons en porsel...
18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....
Staande klok Tempus Fungit, Westminster made in germnay ECS. 3-Gewichter 2e helft 20e eeuw 215x42x27cm. Cond.: G
Grote Duitse antieke notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 "Uhrenfabrik Borussia Freiburg" met secondenaanduiding in zeer goede originele staat. 2 Lijstjes kroon mist a 4 cm. 134x53x22cm. Cond.:...
Grote zware bronzen pendule met emaille cartouches ca. 1880, 8-daags uurwerk gestempeld Japy Freres Frankrijk in zeer goede staat. Mooi uitgewerkt Cond.: G
Oude Friese staartklok 20e eeuw (kantoortje) met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfuctie in goede staat 105x32x19cm. Cond.: G
Kleine beschilderde Friese stoelklok 19e eeuw met zwaar bronzen uurwerk in originele ongerestaureerde staat 46x18x16cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger ca. 1900 in originele staat 77x38x17cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...
Prachtige antieke massief eiken Duitse vrijslinger wandklok ca. 1890 met bronzen beslag in zeer goede staat. Uurwerk is ongesigneerd 109cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1830 met originele beschildering, spiegels en wekkerfunctie in originele goede staat 143x42x22cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...
Kleine Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met mooi gietwerk en atlas in zeer goede originele staat 50x16x16cm.
Franse comtoise ca. 1870 J.W. Gignon a Craponne. Harpslinger en gave wijzerplaat. In zeer goede originele staat 155x28x16cm. Cond.: G
Duitse Schwartzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G
Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G
Oude Junghans BimBam regelateur ca. 1910 met eikenhouten kast in originele staat 70x29x15cm. Cond.: G
Prachtige koperen Art Deco klok met koperen wijzerplaat, mooie vormgeving in zeer goede staat 30x29x14cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok begin 19e eeuw met bruidskrans en wekkerfunctie. geheel origineel met originele spiegels 160x37x22cm. Cond.: G
Oude Sallander stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat 51x22x14cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.
Oude notenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw met kroon en tollen in zeer goede staat 77x37x16cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur ca. 1890, uurwerk gemerkt C.E. compleet met kroon en tollen. Lichte wormbeval 86x40x19cm. Cond.: R
Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G
50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G
Groot model Zaanse stoelklok met bronzen gietwerk en mahoniehouten kast, bel en atlas 2e helft 20e eeuw 62x26x16cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhoutfineer wandregelateur met 1 million Kienzle uurwerk. In zeer goede staat met bijgemaakte kroon en tollen 100x40x18cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R
Oud Duits Schwarzwalder schilderijklokje 2e helft 20e eeuw. reproductie naar 19e eeuws voorbeeld, beschadiging bij deurtje Cond.: R
Duitse koekkoeksklok ca. 1890 in redelijke staat. Kroon gebroken maar aanwezig, compleet 48x30x19cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. In zeer goede staat 71x20x17cm. Cond.: G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x28x18cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok, klein model 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en eikenhouten kast 63x17x14cm. Cond.: G
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Commodoor met gongslag en notenhouten kast 64x23x13cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast in zeer goede staat 80x22x17cm. Cond.: G
BimBam regelateur ca. 1920, gemerkt Junghans met eikenhouten kast en Westminster uurwerk. Facetgeslepen glas en in originele staat Cond.: G
Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G