This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

Result:

5.500 EUR

Sold
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3527
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw

Result:

5.500 EUR

Sold
Klokkenstel met 2 kandelaars 3505
Klokkenstel met 2 kandelaars

Result:

4.500 EUR

Sold
Vuurvergulde klok (Amor) 3595
Vuurvergulde klok (Amor)

Result:

3.800 EUR

Sold
Vuurvergulde empire pendule 3502
Vuurvergulde empire pendule

Result:

2.000 EUR

Sold
Boulle klok 3597
Boulle klok

Result:

1.650 EUR

Sold
Friese staartklok 3607
Friese staartklok

Result:

1.000 EUR

Sold
Tafelklok, dubbel snek 3514
Tafelklok, dubbel snek

Result:

900 EUR

Sold
Vuurvergulde pendule 3582
Vuurvergulde pendule

Result:

875 EUR

Sold
Bronzen kartelklok 3533
Bronzen kartelklok

Result:

675 EUR

Sold
Italiaanse staande klok 3524
Italiaanse staande klok

Result:

550 EUR

Sold
Kolompendule 3506
Kolompendule

Result:

475 EUR

Sold
Friese stoelschippertje 3602
Friese stoelschippertje

Result:

425 EUR

Sold
Porseleinen klok, engelen 3521
Porseleinen klok, engelen

Result:

400 EUR

Sold
Klokkenstel 3548
Klokkenstel

Result:

400 EUR

Sold
Weense regelateur 3599
Weense regelateur

Result:

400 EUR

Sold
Friese staartklok 3617
Friese staartklok

Result:

400 EUR

Sold
Porseleinen vaaspendule 3566
Porseleinen vaaspendule

Result:

340 EUR

Sold
Weense regelateur 3579
Weense regelateur

Result:

300 EUR

Sold
Tafelklok 3540
Tafelklok

Result:

275 EUR

Sold
Franse reiswekker 3543
Franse reiswekker

Result:

250 EUR

Sold
Franse reiswekker 3572
Franse reiswekker

Result:

250 EUR

Sold
Comtoise met pronkslinger 3626
Comtoise met pronkslinger

Result:

250 EUR

Sold
Klokkenstel 3519
Klokkenstel

Result:

220 EUR