Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Theodor Recknagel met geleed lichaam, lederen schoentjes, kanten kleertjes en originele pruik ca. 1930. In zeer goede staat 58cm. Cond.: G
Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G
31 Tinnen beschilderde figuren made in Engeland Crescent. Enkele beschadigd 4-7cm. Cond.: G
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G