This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Messing petroleumlamp
Result: 20 EUR

Oude messing petroleumlamp 20e eeuw, omgebouwd naar electrisch 47xø27cm. Cond.: G

Petroleumlamp voet
Result: 15 EUR

Franse petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van opaline glas met koperen voet en monturen afgebeeld met schommelende vrouw en putti. Petroleumlamp reservoir is kapot 56cm. Cond.: M

2 Carbid fietslampen
Result: 20 EUR

Twee vooroorlogse vernikkelde carbidlampen, gemerkt Radsonne en Riemann. Beide in redelijke staat 18-20cm. Cond.: R

Oude lamp, H. Steinpatz
Result: 35 EUR

Jugendstil lamp met houten beschilderde voet, gesigneerd H. Steinpats. beschilderde glazen kap met bloemen ca. 1910 25x14x14cm. Cond.: G

Hangende petroleumlamp
Result: 20 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp met 6 kaarskandelaars, glazen pegels en witglazen kap 65xø54cm.

Staande lamp, messing voet
Result: 40 EUR

Klarinet
Result: 55 EUR

Pathefoon
Result: 40 EUR

Accordeon
Result: 65 EUR

Haardscherm + haardstel
Starting price 25 EUR

Oud haardscherm met 5-delige haardset van smeedijzer en koper 2e helft 20e eeuw 61x92cm. en ca. 58cm. Cond.: G

2 Stoofjes
Starting price 40 EUR

Twee stoven ca. 1900 waarvan 1x grote antieke stoof van metaal en messing met handvat 13x28x19cm. en 1x stoof van mahoniehout met messing 12x24x19cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Starting price 15 EUR

Bronzen kandelaar ca. 1800, licht bedeukt 24x11,5cm. Cond.: G

Haardstel + Schep
Starting price 20 EUR

6-Delig messing haardset met paardenhoofdmotief 20e eeuw 50x15xø11cm. Cond.: G

Koperen haardscherm
Result: 30 EUR

Oud kopergeslagen haardscherm 1e helft 20e eeuw met interieurvoorstelling van figuren 73x69x23cm. Cond.: G

Openhaardset met blaasbalg
Result: 40 EUR

Haardset
Starting price 35 EUR

Oude messing 4-delige haardset 20e eeuw met paardenkoppen in goede staat 69xø17cm.

Textieldrukrollen
Starting price 25 EUR

Drie grote Aziatische houten textieldrukrollers ca. 1900 met koperreliëf 173xø41cm. en 2x 53xø12cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Result: 35 EUR

Grote koperen fornuispot 19e eeuw met deksel geheel staand op driepoot. Werd vroeger gebruikt om op houtvuur te koken 55x48cm. Cond.: G

Pianoklok
Result: 40 EUR

Staande design lamp
Result: 60 EUR

3 Wajang poppen
Starting price 75 EUR

Tiffany stijl lamp kruis
Starting price 90 EUR

IJzeren wildhanger
Result: 30 EUR

Gietijzeren wildhanger in barok vormgeving 20e eeuw 32x53x33cm. Cond.: G

4-Delige toiletset
Result: 10 EUR

Jugendstil stijl schildersezeltje
Result: 45 EUR

Bureaulamp nikkel
Starting price 45 EUR

Bureaulamp in jaren 30 stijl (21e eeuw), aluminium-kleurig 39x31x20cm. Cond.: G

Crucifix 20e eeuw
Result: 10 EUR

Bureaulamp
Result: 40 EUR

Art Deco lampekap
Starting price 30 EUR

Aparte cameoglazen plafoniere, oranjegeel gekleurd met zonnebloemen-motief ca. 1910, 2 chips. Betreft alleen de kap 13xø35cm. Cond.: G

Helm, harnas
Result: 40 EUR

Schijnwerper lamp
Starting price 45 EUR

Decoratieve schijnwerper, verchrooms met houten driepoot 21e eeuw 63cm. Cond.: G

Madonna in messing luikje
Result: 46 EUR

Deurklink
Result: 25 EUR

Schitterende bronzen deurdraai-handvat met als voorstelling een zittende engel 18e-19e eeuw 15x12,5x4cm. Cond.: G

Kavel diversen
Starting price 50 EUR

Kavel divers koperwerk ca. 1900; 1x visweegschaal, 1x kruideniersweegschaal met gewichten en 1 strijkijzer Cond.: G

Aziatische kalender
Starting price 30 EUR

Wandrekje met Engelse koppen
Starting price 20 EUR

2 Arresleeën
Result: 25 EUR

Twee koperen arresledes ca. 1900, prachtig handwerk 18x7,5x5cm. Cond.: G

Kavel diversen
Starting price 50 EUR

Kavel divers koperwerk ca. 1900. 1 Appelketel (gezwalustaart), 1 koperen bak met hengsel en 1 afrolset voor de haard 33xø24cm. en 33xø35cm. en 26x7x13cm. Cond.: G

Foto met benen lijst
Starting price 40 EUR

Miniatuurschilderij met benen lijst ca. 1900 10,3x11,3cm. Cond.: G

Ovale lijst
Starting price 10 EUR

Doos diversen
Result: 20 EUR

Doos diversen o.a; Porseleyne Fles, tin, Rosenthal, Limoges, glas etc. Cond.: G

Antiek tinnen plaquette
Starting price 10 EUR

Antieke plaquette, tin gegoten, met een barok voorstelling, vermoedelijk Duitsland 19x11,5x1,8cm. Cond.: G

Golfset Witson
Starting price 50 EUR

Set Wilson golfclubs in tas, totaal 13 clubs 20e eeuw 113cm. Cond.: G

Diverse oude brillen
Result: 45 EUR

Diverse oude brillen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat

5 Delen messing
Starting price 30 EUR

Vijf delen messing 2e helft 20e eeuw; 2 sets kaarskandelaars en 1 snotneus 13-29cm. Cond.: G

Koperen theelicht + ketel
Result: 10 EUR

Koperen theelicht met ketel ca. 1900 24xø15cm. Cond.: G

3 Bronzen bellen
Starting price 30 EUR

Drie oude bronzen tafelbellen 20e eeuw; 2x in de vorm van een vrouw in kledendracht en 1x naar Gotisch voorbeeld Cond.: G

Telefoon
Result: 40 EUR

3 Delen koper
Result: 30 EUR

4 Delen koper
Starting price 25 EUR

Vier koperen gasbrander delen; 3x gasfles en 1x gasbrander 1e helft 20e eeuw 27-39cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Result: 10 EUR

Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 26xø21cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel + Zeef
Starting price 20 EUR

Biedermeier roodkoperen ketel 19e eeuw 39xø20cm. en een roodkoperen zeef 19e eeuw 8,5xø31cm. Cond.: G

Roodkoperen beddepan
Result: 60 EUR

Weegschaal, 2 messing schaaltjes
Starting price 20 EUR

Koperen doofpot
No reserve price

Messing wandluster 19e eeuw
Starting price 20 EUR

Hollandse messing 2-lichts wandluster 19e eeuw in barok vormgeving 32x27x16cm. Cond.: G

Messing wandkandelaar
Starting price 20 EUR

Messing pianokandekaar Art Deco met monogram W.M. 22x15x8cm. in zeer goede staat.

Kinder-rapier
Starting price 580 EUR

Militair Frans geweer
Starting price 380 EUR

Kris
Starting price 30 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten grip en originele houten schede 20e eeuw Cond.: G

Amerikaans kanon
Result: 125 EUR

2 Kandelaren
Starting price 60 EUR

Twee plated kaarskandelaars (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 30x28xø9cm. Cond.: G

2 Pistooltjes
Starting price 125 EUR

Twee trommelrevolvertjes (defect, haan mist) ca. 1900 11-13cm. Cond.: R

Bronzen tafelkbel
Result: 15 EUR

Kleine Duitse bronzen tafelbel ca. 1900 met opschrift K.L. Scheidegg 6,5xø6,5cm.

Penvuur pistool
Starting price 1.900 EUR

Bronzen kroonluchter
Starting price 30 EUR

Bronzen barok 5-lichts kroonluchter 20e eeuw in zeer goede staat 30xø24cm. Cond.: G

Bronzen kaarsenkroon
Starting price 30 EUR

Koppel geweren met damast
Starting price 1.850 EUR

Sabel
Result: 90 EUR

L.79 cm., Cond.:G.

Sieradendoosje met inlegwerk
Starting price 20 EUR

19e Eeuws gefineerd sieradendoosje met Boulle techniek inlegwerk. Origineel slot en sleutels, beschadigd COnd.: R

Houten dekseldoos
Result: 15 EUR

Sieradendoos
Result: 50 EUR

Lakdoosje met lepels
Starting price 20 EUR

Japans lakdoosje 1e helft 20e eeuw. Rood en zwart gelakt en beschilderd met goudverf. Decor van vogels op bamboetak. Doosje is gevuld met alpaca lepels 6x14x8cm. Cond.: G

2 Doosjes
Starting price 25 EUR

Twee houten dozen; 1x pallisander lepeldoosje 19e eeuw met zilverinleg 6x14x7cm. en 1x houten lakdoos Japans midden 20e eeuw met goudecor 7x18,5x15cm. Cond.: G

Design geldbakje, Duits
Starting price 15 EUR

Duits Art Deco messing geldbakje, gemerkt Ges. Geschutzt 8,5x3x6,5cm. Cond.: G

Speeldoos
Starting price 950 EUR

3 Diverse doosjes
Result: 20 EUR

Drie delen koperwerk 20e eeuw; 1x messing opengewerkt geurdoosje, 1x Art Deco dekseldoos, 1x Oosterse houder 1e helft 20e eeuw 9-15cm. Cond.: G

Sigarendoos, parelmoer
Result: 25 EUR

Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G

Speeldozen
Result: 30 EUR

Chinese lakdoos
Starting price 15 EUR

Oude Japanse lak-sieradendoos ca. 1930, donkerrood met bloementuin en vogeldecor. In goede originele staat

4 Poederdozen
Result: 15 EUR

Vier oude poederdozen in goede staat 5-9cm. Cond.: G

Hindeloopen pijpenrekje
Result: 45 EUR

Pijpencomfoor
Result: 20 EUR

Aansteker + sigarenknipper
Starting price 15 EUR

2 Pijpjes
Starting price 40 EUR

Twee antieke Duitse tabakspijpen in origineel lederen foudraal; 1x meerschuim met paard 15x7x4cm. en 1x barnsteen 7,5x3x2,5cm. Cond.: G

2 Antieke snijwerken
Starting price 15 EUR

Twee wandsnijwerken ca. 1900; 1x wandconsole eikenhout 18x20x13cm. en 1x notenhouten wandlepelrek met kerfsnede 25x18x3cm. Cond.: G

Tabaksdoos, messing
Result: 95 EUR

Antieke pijp
Result: 25 EUR

Duitse tabakspijp ca. 1900 met zilveren monturen in zeer goede staat 47cm. Cond.: G

3 Antieke kaarskandelaars
Result: 40 EUR

Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G

Bronzen geurverdrijver
Starting price 50 EUR

Bronzen geurverdrijver in de vorm van een putto ca. 1900, dekseltje (haar) iets beschadigd 20xø11cm. Cond.: R

Mondharmonica 3-zijdig
Starting price 40 EUR

Speciale Hohner 3-zijdige mondharmonica "Hohner Tremolo" 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18,5cm. Cond.: G

2 Engelen
Result: 60 EUR

Koffiemachine
Starting price 50 EUR

Grote professionele melitta koffiezetmachine 70-er jaren in zeer goede staat 56x34x37cm. Cond.: G

2 Briefopeners
Starting price 30 EUR

Aardewerken design lamp
Result: 15 EUR

Weegschaal
Starting price 20 EUR