Oude messing petroleumlamp 20e eeuw, omgebouwd naar electrisch 47xø27cm. Cond.: G
Franse petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van opaline glas met koperen voet en monturen afgebeeld met schommelende vrouw en putti. Petroleumlamp reservoir is kapot 56cm. Cond.: M
Twee vooroorlogse vernikkelde carbidlampen, gemerkt Radsonne en Riemann. Beide in redelijke staat 18-20cm. Cond.: R
Jugendstil lamp met houten beschilderde voet, gesigneerd H. Steinpats. beschilderde glazen kap met bloemen ca. 1910 25x14x14cm. Cond.: G
Oude majolica hangpetroleumlamp met 6 kaarskandelaars, glazen pegels en witglazen kap 65xø54cm.
Oud haardscherm met 5-delige haardset van smeedijzer en koper 2e helft 20e eeuw 61x92cm. en ca. 58cm. Cond.: G
Twee stoven ca. 1900 waarvan 1x grote antieke stoof van metaal en messing met handvat 13x28x19cm. en 1x stoof van mahoniehout met messing 12x24x19cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar ca. 1800, licht bedeukt 24x11,5cm. Cond.: G
6-Delig messing haardset met paardenhoofdmotief 20e eeuw 50x15xø11cm. Cond.: G
Oud kopergeslagen haardscherm 1e helft 20e eeuw met interieurvoorstelling van figuren 73x69x23cm. Cond.: G
Oude messing 4-delige haardset 20e eeuw met paardenkoppen in goede staat 69xø17cm.
Drie grote Aziatische houten textieldrukrollers ca. 1900 met koperreliëf 173xø41cm. en 2x 53xø12cm. Cond.: G
Grote koperen fornuispot 19e eeuw met deksel geheel staand op driepoot. Werd vroeger gebruikt om op houtvuur te koken 55x48cm. Cond.: G
Gietijzeren wildhanger in barok vormgeving 20e eeuw 32x53x33cm. Cond.: G
Bureaulamp in jaren 30 stijl (21e eeuw), aluminium-kleurig 39x31x20cm. Cond.: G
Aparte cameoglazen plafoniere, oranjegeel gekleurd met zonnebloemen-motief ca. 1910, 2 chips. Betreft alleen de kap 13xø35cm. Cond.: G
Decoratieve schijnwerper, verchrooms met houten driepoot 21e eeuw 63cm. Cond.: G
Schitterende bronzen deurdraai-handvat met als voorstelling een zittende engel 18e-19e eeuw 15x12,5x4cm. Cond.: G
Kavel divers koperwerk ca. 1900; 1x visweegschaal, 1x kruideniersweegschaal met gewichten en 1 strijkijzer Cond.: G
Twee koperen arresledes ca. 1900, prachtig handwerk 18x7,5x5cm. Cond.: G
Kavel divers koperwerk ca. 1900. 1 Appelketel (gezwalustaart), 1 koperen bak met hengsel en 1 afrolset voor de haard 33xø24cm. en 33xø35cm. en 26x7x13cm. Cond.: G
Miniatuurschilderij met benen lijst ca. 1900 10,3x11,3cm. Cond.: G
Doos diversen o.a; Porseleyne Fles, tin, Rosenthal, Limoges, glas etc. Cond.: G
Antieke plaquette, tin gegoten, met een barok voorstelling, vermoedelijk Duitsland 19x11,5x1,8cm. Cond.: G
Set Wilson golfclubs in tas, totaal 13 clubs 20e eeuw 113cm. Cond.: G
Vijf delen messing 2e helft 20e eeuw; 2 sets kaarskandelaars en 1 snotneus 13-29cm. Cond.: G
Drie oude bronzen tafelbellen 20e eeuw; 2x in de vorm van een vrouw in kledendracht en 1x naar Gotisch voorbeeld Cond.: G
Vier koperen gasbrander delen; 3x gasfles en 1x gasbrander 1e helft 20e eeuw 27-39cm. Cond.: G
Biedermeier roodkoperen ketel 19e eeuw 39xø20cm. en een roodkoperen zeef 19e eeuw 8,5xø31cm. Cond.: G
Hollandse messing 2-lichts wandluster 19e eeuw in barok vormgeving 32x27x16cm. Cond.: G
Messing pianokandekaar Art Deco met monogram W.M. 22x15x8cm. in zeer goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten grip en originele houten schede 20e eeuw Cond.: G
Twee plated kaarskandelaars (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 30x28xø9cm. Cond.: G
Twee trommelrevolvertjes (defect, haan mist) ca. 1900 11-13cm. Cond.: R
Kleine Duitse bronzen tafelbel ca. 1900 met opschrift K.L. Scheidegg 6,5xø6,5cm.
Bronzen barok 5-lichts kroonluchter 20e eeuw in zeer goede staat 30xø24cm. Cond.: G
L.79 cm., Cond.:G.
19e Eeuws gefineerd sieradendoosje met Boulle techniek inlegwerk. Origineel slot en sleutels, beschadigd COnd.: R
Japans lakdoosje 1e helft 20e eeuw. Rood en zwart gelakt en beschilderd met goudverf. Decor van vogels op bamboetak. Doosje is gevuld met alpaca lepels 6x14x8cm. Cond.: G
Twee houten dozen; 1x pallisander lepeldoosje 19e eeuw met zilverinleg 6x14x7cm. en 1x houten lakdoos Japans midden 20e eeuw met goudecor 7x18,5x15cm. Cond.: G
Duits Art Deco messing geldbakje, gemerkt Ges. Geschutzt 8,5x3x6,5cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 20e eeuw; 1x messing opengewerkt geurdoosje, 1x Art Deco dekseldoos, 1x Oosterse houder 1e helft 20e eeuw 9-15cm. Cond.: G
Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G
Oude Japanse lak-sieradendoos ca. 1930, donkerrood met bloementuin en vogeldecor. In goede originele staat
Twee antieke Duitse tabakspijpen in origineel lederen foudraal; 1x meerschuim met paard 15x7x4cm. en 1x barnsteen 7,5x3x2,5cm. Cond.: G
Twee wandsnijwerken ca. 1900; 1x wandconsole eikenhout 18x20x13cm. en 1x notenhouten wandlepelrek met kerfsnede 25x18x3cm. Cond.: G
Duitse tabakspijp ca. 1900 met zilveren monturen in zeer goede staat 47cm. Cond.: G
Drie kaarskandelaars ca. 1890 van compositie metaal 40-42cm. Cond.: G
Bronzen geurverdrijver in de vorm van een putto ca. 1900, dekseltje (haar) iets beschadigd 20xø11cm. Cond.: R
Speciale Hohner 3-zijdige mondharmonica "Hohner Tremolo" 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18,5cm. Cond.: G
Grote professionele melitta koffiezetmachine 70-er jaren in zeer goede staat 56x34x37cm. Cond.: G