This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Spiegel en bordenrek
Starting price 20 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw

Ovale dienblad
Result: 45 EUR

Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G

Lampje
Starting price 15 EUR

Hallamp ca. 1920 van messing met glas rondom 20x15x15cm. Cond.: G

Bakeliet luidspreker
Result: 25 EUR

Oude bakelieten Art Deco speaker (geluidsbox), onduidelijk gemerkt. Barsten in de zijkant 35x34x13cm. Cond.: R

Bonbonierre
Starting price 25 EUR

Glazen bonbonierre met onderschotel en bewerkt deksel ca. 1900 12x18x15cm. Cond.: G

Antiek glas-in-lood raam
Starting price 80 EUR

Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G

Oude messing lantaarn
Result: 30 EUR

Oude messing lantaarn (koetsmodel) met wandbevestiging en adelaar. Geëlectrificeerd 75cm. Cond.: G

Gipsen kerkelijke plaquette
Starting price 15 EUR

Kerkelijke gipsen wandplaquette, Corpus Christi (handen missen) 45x22cm. Cond.: R

Kandelaar
Starting price 15 EUR

Geelkoperen kaarskandelaar 19e eeuw met heiligen afgebeeld 40x11x11cm. Cond.: G

Doos diversen
Result: 15 EUR

Doos divers kristal, brons, cloisonne etc. Cond.: G

Ivoren crucifix
Starting price 25 EUR

Heilig kruis met ivoren lichaam en INRI 1e helft 20e eeuw 28x16cm. Cond.: G

Wajang poppen 7x
Starting price 60 EUR

Zeven oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw, mooie kwaliteit in goede staat 60-67cm.

Yamaha synthesizer
Starting price 50 EUR

Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G

Diverse kerkelijke boeken
Starting price 20 EUR

Doos diverse oude bijbeltjes, gezangboeken etc. Cond.: G

5-Armige kaarsenstandaard
Starting price 35 EUR

Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U

Diverse sieraden
Starting price 10 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Dubbelloops, klein
Starting price 220 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G

Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Starting price 520 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G

Damesgeweer
Starting price 240 EUR

Lichtgewicht damesgeweer 18e-19e eeuw, enkelloops voorlader met bewerkte kolf. Geheel in zeer goede originele staat L.: 100cm. Cond.: G

Penvuur dubbelloops, damastloop
Starting price 575 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.

Dubbelloops jachtgeweer, damast
Starting price 450 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G

Dubbelloops jachtgeweer, Husqvarna
Starting price 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G

Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach
Starting price 1.950 EUR

Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G

2-Loops revolver, Engels
Starting price 690 EUR

Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G

Bajonet zonder schede
Starting price 20 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw, roestaanslag L.: 38,5cm. Cond.: G

Album 165 kaarten Koningshuis 1890-1980
Starting price 75 EUR

Album met ca. 165 kaarten Koningshuis 1890-1980, Foto's en kaarten

Nos Contemporains
Result: 45 EUR

Nos Contemporains uitgegeven bij Adolf Eckstein Berlijn

Jaargangen weekblad Panorama
Starting price 25 EUR

Ingebonden weekbladen Panorama jaargangen 1932 (2 banden) 1938, 1939, 1948 en 1949, tevens 8 banden met jaargangen tussen 1936-1960

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins
Result: 50 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden

Ingebonden jaargangen weekblad De Spiegel
Starting price 20 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad De Spiegel uit de 50-er jaren in 7 banden

Kroniek van de Week en de Spiegel
Starting price 15 EUR

Weekbladen Kroniek van de Week en De Spiegel in 8 banden

Doosje figuren
Starting price 40 EUR

Provinciemunten
Starting price 80 EUR

Weekblad Life ingebonden
Starting price 15 EUR

Weekblad Life jaargang 1945 en verzamelboekje Life in 5 banden + L 'illustre Suisse (1 band). Totaal 8 boeken

Weekblad Der Stern en Muchner Illustrierte
Starting price 15 EUR

Weekblad Der Stern (2 jaargangen), Muchner Illustrierte (1 band) en 3 banden Feuerreiter

Hanglamp
Starting price 50 EUR

Petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Weekblad Panorma en Vizier ingebonden
Starting price 20 EUR

Weekblad Panorama ingebonden jaargangen 1920, 1951, etc en 2 banden van weekblad Vizier (Totaal 7 banden)

Sjors van de Rebellenclub , Goed Nieuws
Starting price 25 EUR

Sjors van de Rebellenclub jaargang 1957 in 2 banden en 2 banden Goed nieuws., 4 banden Libelle en 1 band Beatrijs

Petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Doos diversen
No reserve price

Katholieke Illustratie 9 banden
Starting price 15 EUR

Jaargangen Katholieke Illustratie 9 banden, 1953 etc.

Weekbladen NS Personeel
Starting price 15 EUR

Ingebonden weekbladen NS Personeel: Nieuw Spoor jaargangen 1949 etc. 7 jaargangen + ingebonden jaargang KIJK

Doos diversen
No reserve price

Doos met 16 boeken Geschiedenis
Result: 30 EUR

Doos met 16 boeken over de vaderlandse geschiedenis waaronder; Geschiedenis der zeventien Nederlanden van Witkamp uit 1882 in drie delen

16 Engelstalige boeken
Result: 80 EUR

16 Engelstalige boeken waaronder; Dante's Purgatory & Hell met platen van Gustav Dore, Historical and Literal Curiosity's van C.J. Smith 1840

Doos diversen
No reserve price

Doos vazen
No reserve price

Doos kasboeken en patroonboek
Starting price 20 EUR

Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.

2 Franstalige Biografiën Jeanne d'Arc en Elisabeth de Hongrie
Starting price 40 EUR

2 Biografiën; 1x Jeanne d'Arc van H. Wallonm uit 1876 en 1x Elisabeth de Hongrie door LeComte de Montalembert uit 1878. Beide in zeer fraai bewerkte boekbanden.

Napoleon I Revolution + 2 Duitse gedichtenbundels
Result: 15 EUR

Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw

3 Boeken religieus
Starting price 50 EUR

3 Boeken religieus; 1x Christelijke Vroomheid: De Huyshouding Gods van P. van Staveren uit 1965 (perkamenten band), 1x De Christen geheel en al eigendom... van J. van der kemp uitgegeven te Rotterdam ...

Deksel-bierpul
Starting price 30 EUR

Lexicon Latino-Belgicum S. Pitisco
Starting price 25 EUR

Lexicon Latino-Belgicum door S. Pitisco uitgegeven in 1738 + Romeinsche geschiedenissen door Y. Hamelsveld in papieren band

27 Boeken WO II
Starting price 15 EUR

27 Boeken WO II onder andere 7 delen Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog Cond.: G

Messing spiegel
Starting price 20 EUR

25 Boeken WO II
Starting price 15 EUR

Doos met 25 boeken over de Tweede Wereldoorlog

50 Hollandse boeken
Result: 20 EUR

Doos met 50 Hollandse boeken o.a antiquarisch

Ovaal koperen aasbakje
Starting price 20 EUR

38 Boeken antiquarisch
Result: 25 EUR

38 Boeken antiquarisch, Hollandse lectuur, romans etc.

52 Oude kinderleesboeken
Starting price 20 EUR

52 Oude en antiquarische kinderleesboeken

26 Antiquarische boeken buitenland
Result: 30 EUR

26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk

19 Boeken WO I met romans
Starting price 15 EUR

19 Boeken Eerste Wereldoorlog met romans, antiquarisch over keizerrijk (Duitsland)

Doos 22 antiquarische almanakken
Result: 15 EUR

Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...

Div. antiquarische Duitse lexicons
Starting price 20 EUR

Diverse antiquarische Duitse lexicons o.a; Meyers groses konversationslexicon en Das Neue Brockhaus 1e helft 20e eeuw

Facciolati et Forcelline Lexicon
Starting price 20 EUR

Facciolati et Forcelline Lexicon 19e eeuw, Jacobus Bailey A.M. Latijnse lexicon Vol I.

Rettel Busch Stilhandbuch
Result: 20 EUR

Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart

2 Boeken Duitsland WO II
Result: 70 EUR

2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Result: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott
Starting price 40 EUR

J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott. Betrachtungen uber die Busse une bekehrung zu Gott. Herausgegeben Johann Maner mit kupfern Nürnberg 1749. Diverse gravures uit de 18e eeuw. In origineel lederen b...

Jona de Profeet
Starting price 10 EUR

Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S

50-Tal boeken / catalogi over munten
Starting price 25 EUR

50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G

Tinnen snavelkan + beker
Starting price 40 EUR

Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Result: 20 EUR

Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G

Grote zakkroonluchter
Result: 450 EUR

Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G

Blauwe multomap, Ned. koloniën
Result: 25 EUR

1 Blauwe multomap met gebruikt, ongebruikt en postfris materiaal van de Nederlande koloniën

Eerste Dag Enveloppes
Result: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

Album FDC + luchtpost
Result: 10 EUR

1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)

Frankrijk, België FDC
Starting price 15 EUR

Frankrijk/België FDC's

Kavel div.bestek
Result: 50 EUR

Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen

Oude Europa verzameling
Result: 30 EUR

Oude Europa verzameling in boek

Stockboek diversen
Result: 10 EUR

1 Stockboek no. 9 diversen

Doos divers porselein
Result: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Kruisbeeld met corpus
Starting price 25 EUR

Groot heilig kruis met gipsen beeld ca. 1900 (kruis van eikenhout) 80x50cm.

Divers koperwerk
Starting price 20 EUR

Haardplaat
Starting price 90 EUR

Vogelvaas, Ravelli
Starting price 20 EUR