Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw
Groot ovaal mahoniehouten dienblad met koper beslagen 20e eeuw 8x62x38cm. Cond.: G
Oude bakelieten Art Deco speaker (geluidsbox), onduidelijk gemerkt. Barsten in de zijkant 35x34x13cm. Cond.: R
Glazen bonbonierre met onderschotel en bewerkt deksel ca. 1900 12x18x15cm. Cond.: G
Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G
Oude messing lantaarn (koetsmodel) met wandbevestiging en adelaar. Geëlectrificeerd 75cm. Cond.: G
Kerkelijke gipsen wandplaquette, Corpus Christi (handen missen) 45x22cm. Cond.: R
Geelkoperen kaarskandelaar 19e eeuw met heiligen afgebeeld 40x11x11cm. Cond.: G
Heilig kruis met ivoren lichaam en INRI 1e helft 20e eeuw 28x16cm. Cond.: G
Zeven oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw, mooie kwaliteit in goede staat 60-67cm.
Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G
Doos diverse oude bijbeltjes, gezangboeken etc. Cond.: G
Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U
Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.
19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G
Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G
Lichtgewicht damesgeweer 18e-19e eeuw, enkelloops voorlader met bewerkte kolf. Geheel in zeer goede originele staat L.: 100cm. Cond.: G
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G
Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G
Oude bajonet 1e helft 20e eeuw, roestaanslag L.: 38,5cm. Cond.: G
Album met ca. 165 kaarten Koningshuis 1890-1980, Foto's en kaarten
Ingebonden weekbladen Panorama jaargangen 1932 (2 banden) 1938, 1939, 1948 en 1949, tevens 8 banden met jaargangen tussen 1936-1960
Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden
Ingebonden jaargangen weekblad De Spiegel uit de 50-er jaren in 7 banden
Weekbladen Kroniek van de Week en De Spiegel in 8 banden
Weekblad Life jaargang 1945 en verzamelboekje Life in 5 banden + L 'illustre Suisse (1 band). Totaal 8 boeken
Weekblad Der Stern (2 jaargangen), Muchner Illustrierte (1 band) en 3 banden Feuerreiter
Weekblad Panorama ingebonden jaargangen 1920, 1951, etc en 2 banden van weekblad Vizier (Totaal 7 banden)
Sjors van de Rebellenclub jaargang 1957 in 2 banden en 2 banden Goed nieuws., 4 banden Libelle en 1 band Beatrijs
Jaargangen Katholieke Illustratie 9 banden, 1953 etc.
Ingebonden weekbladen NS Personeel: Nieuw Spoor jaargangen 1949 etc. 7 jaargangen + ingebonden jaargang KIJK
Doos met 16 boeken over de vaderlandse geschiedenis waaronder; Geschiedenis der zeventien Nederlanden van Witkamp uit 1882 in drie delen
16 Engelstalige boeken waaronder; Dante's Purgatory & Hell met platen van Gustav Dore, Historical and Literal Curiosity's van C.J. Smith 1840
Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.
2 Biografiën; 1x Jeanne d'Arc van H. Wallonm uit 1876 en 1x Elisabeth de Hongrie door LeComte de Montalembert uit 1878. Beide in zeer fraai bewerkte boekbanden.
Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw
3 Boeken religieus; 1x Christelijke Vroomheid: De Huyshouding Gods van P. van Staveren uit 1965 (perkamenten band), 1x De Christen geheel en al eigendom... van J. van der kemp uitgegeven te Rotterdam ...
Lexicon Latino-Belgicum door S. Pitisco uitgegeven in 1738 + Romeinsche geschiedenissen door Y. Hamelsveld in papieren band
27 Boeken WO II onder andere 7 delen Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog Cond.: G
26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk
19 Boeken Eerste Wereldoorlog met romans, antiquarisch over keizerrijk (Duitsland)
Doos met 22 diverse antiquarische almanakken o.a; Margriet 50-er jaren, De Jonge Wacht 1932/33, De Bij (Hengelo) 50-er jaren, Leger koerier 50-er jaren, Stuiversblad 19e eeuw, Toeristen Kampioen 50-er...
Diverse antiquarische Duitse lexicons o.a; Meyers groses konversationslexicon en Das Neue Brockhaus 1e helft 20e eeuw
Facciolati et Forcelline Lexicon 19e eeuw, Jacobus Bailey A.M. Latijnse lexicon Vol I.
Rettel Busch Stilhandbuch, ornamentiek Möbel, innen ausbau von den ältesten Zeiten bis zum Biedermeier. Vierte Auflage mit 1242 Zeichnungen. Verlag Julius Hoffmann Stuttgart
2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...
Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G
J. Mayers Busse und Ekehrung zu Gott. Betrachtungen uber die Busse une bekehrung zu Gott. Herausgegeben Johann Maner mit kupfern Nürnberg 1749. Diverse gravures uit de 18e eeuw. In origineel lederen b...
Jona de Profeet door Lurentius Steversloot. Predikant te Leiden. Hendrik en daniël van Damme 18e eeuw, Cond.: S
50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G
Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G
Doos divers koperwerk o.a; visweegschaal met gewichten, borstelset, Friese doorloperes, zeef, kandelaars etc. Cond.: G
Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G
1 Blauwe multomap met gebruikt, ongebruikt en postfris materiaal van de Nederlande koloniën
Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...
1 Album met FDC's Nederlandse koloniën en enkele luchtpostbrieven (no. 6)
Kavel diversen, w.o.diverse delen Keltum bestek, kaarsenkandelaars,asbakken, vaasje en aanbiedschalen
Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G
Groot heilig kruis met gipsen beeld ca. 1900 (kruis van eikenhout) 80x50cm.