Ketting 925/000 L.45 cm., waaraan een hanger zilver 925/000 ø 21mm., bezet met een blauwe topaas ø 7mm., en 38 rond gefac. citrienen ø 2.5 mm.ca. 5.8 gr.
3 Paar kweekparel oorstekers,peacock, grijs en wit ø 7-11.9 mm., ca. 6.6 gr.
Diverse spelden, sieraden, medailles etc. Cond.: G
Tinnen speld in de vorm van een olifant, gemerkt Jorgen Jensen Denmark nummer 439. Zoon van de beroemde kunstenaar Georg Jensen 3,5x2,8cm.
Design hanger van sterling zilver Finland met sterling zilveren ketting 25cm. Cond.: G
Malachiet halsketting met 2 malachiet oorknoppen 20e eeuw in zeer goede staat 74cm. en ø1,5cm. Cond.: G
Ring zilver 925/000 bezet met een hartvormige gefac.amethist en 8 rond gefac. bergkristallen ø1mm., ø55, ca. 3.2 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met zwarte diamant ca.0.10 crt.(7x1.5 mm.)ø 54, ca.3.1 gr.
Multi color armband, ovale kweekparels creme /grijs/peacock 11x9 mm. L.20.5 cm., magneet kogelsluiting zilver 925/000, ca. 21.55 gr.
Zilveren gourmet-schakelarmband 800/000 ø12mm schakel en een 900/000 zilveren gepende schakelarmband ø17mm schakel. Gewicht samen ca. 54gr. Cond.: G
.