Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000
Ring GG 14 krt.bezet met 3 pareltjes ø 51en een ring GG 18krt.bezet met 3 gefac.smaragdjes en 3 robijntjes, ø52. Beide ringen zijn buitenlands gekeurd, samen ca. 4.85 gr.
Broche schuimgoud( verg) bezet met een camee L.4x3.5 cm.
Diverse stelletjes manchetknopen waaronder antieke met parelmoer ingelegd en zilver Cond.: G
Malachiet halsketting met 2 malachiet oorknoppen 20e eeuw in zeer goede staat 74cm. en ø1,5cm. Cond.: G
Prachtige zilveren halsband 925/000 met donkerbruine steen in zeer goede staat 19cm. Cond.: G
Collier gemaakt van fifigrain open handgesneden boerenjade en parels. L.80 cm.
Tientallen Australische opalen in flesje met vloeistof.
Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.
Collier van kweekparels ø8mm en onyx ø14mm., zilveren925/000 sluiting. L. 45 cm.
Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.