Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U
Zilveren sigarettenpijpje met zwart kunststof mondstukje 835/000 L.: 8cm. Cond.: U
Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G
Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U
2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R