Zeldzame Friese staartklok ca. 1800 in iepenhouten kast. Scheepjesmechaniek, molenmechaniek en wekkerfunctie. In goede originele staat (poppen mogelijk van latere datum) 135x37x23cm. Cond.: G
Zeldzame vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk, touwtjesslinger, globe, kijker, astroloog, passer etc. De pendule is compleet en in zeer goede originele staat 42x29x10cm. Co...
Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken ui...
Zeldzaam 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1890. In scheepsvorm waarvan de pendule van verlichting voorzien is. Compositie metaal beschilderd en gesigneerd A. Sega. Met 8-daags uurwerk in zeer go...
18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G
Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G
Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en...
Duitse Junghans tafelklok met originele wandconsole ca. 1880 in notenhouten kast met kwartierslag. In goede originele staat 73x36x20cm.
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Grote Franse kolompendule ca. 1880 met restanten van koper inlegwerk in Boulle stijl. 8-Daags uurwerk met precisieslinger, ongerestaureerd 56x29x13cm. Cond.: M
Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met porseleinen wijzerplaat en plaquettes. Vergulde compositie metalen kast, gemerkt H.T. Brevet 8-daags uurwerk. 35x24x11cm. In zeer goede originele staa...
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond....
Frans marmeren pendulestel in goede originele staat ca. 1880 met 8-daags uurwerk. geheel compleet, geen beschadigingen 48x28x15cm. en 30x14x10cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches. Gemerkt Comptoir General 9 B Poissoniere Paris H. Riondet. In zeer goede originele s...
Antieke Franse wandklok ca. 1880 (zonder slagwerk) Porseleinen kast blauw met bloemdecor,met bronzen ornamenten emaille cartouches. 8 Daags uurwerk Klok verkeerd in uitstekende staat. 57x30x14 cm.
Grote antieke notenhouten tafelklok ca. 1880 Grunderzeit. Uurwerk met halfuurslag. In goede originele staat 51x32x16cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G
Prachtige Franse comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en pronkslinger. gemerkt Bisson a Novailles. Wijzerplaat bijgewerkt 152x31x18cm. Cond.: G
Friese comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en latoen-koperen pronk- of prachtslinger in zeer goede originele staat 145x38x17cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Zweedse vergulde houten cartelklok met 8-daags uurwerk en slagwerk. Achterkant van messing ca. 1930 in zeer goede staat 58x32x13cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van koper en messing met 8-daags uurwerk en geëmaillerde wijzerplaat (Uurwerk uit Parijs) in zeer goede originele staat 49x24x16cm. Cond.: G
Grote Franse figurenpendule met zwart marmer ca. 1880. Voorstellend een meisje met boek en schrijfveer (opnieuw goud ingekleurd). 8-Daags uurwerk, compositie metaal 51x34x16cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk, seconden-aanduiding en slagwerk. Deurtje achter beschadigd, compleet en in originele goede staat met geëmailleerde wijzerplaat 41,5x26x16cm. ...
Notenhouten Junghans tafelklok, Grunderzeit ca. 1880 in goede originele staat 40x26x16cm. Cond.: G
Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1870 (opnieuw goud gekleurd) ca. 1870. Voorstellend een vrouw aan het bidden bij een altaar. 8-Daags uurwerk, in zeer goede staat 36x30x10cm.
Bronzen mysterieuze penduleklok voorstellend een dame in gewaad met pendule in de hand. geheel op marmeren voet 21e eeuw, gemerkt J. 34,5cm. Cond.: G
Franse groene onyx pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat. 2 stukjes brons missen 44x23x12c,. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker 20e eeuw met wit emaille wijzerplaat in goede staat 9x5x4,5cm. Cond.: G
Hollands Fries stoelklokje ca. 1920 in zeer goede originele staat 53x23x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse Friese staartklok met maandstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x24x16cm.
Oude Schmidt console wandklok, gemerkt Schmidt (zonder slagwerk), rood met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw in goede staat 44x18x10cm.
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk in zeer goede staat 29x17x16cm. Cond.: G
Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand (WUBA), dubbele bel en bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 25x19x15cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger in goede staat 145x35x18cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 met originele kroon en tollen. In goede originele staat 97x35x18cm. Cond.: G
Messing tafelklok 50-er jaren, gemerkt Looping 15 jewels Alarm. 8-Daags uurwerk, goed functionerend en in zeer goede staat 15x12x5cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G
Hollandse Fries schippertjes wandklok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 70x22x17cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klokje ca. 1870 in goede originele complete staat (met slagwerk) 19x13x10cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 82x23x17cm. Cond.: G
Oud gietijzeren klokkenmannetje Duitsland 20e eeuw in goede staat 39x21x12cm. Cond.: G
3-Delig klokkenstel 2e helft 20e eeuw met wekkeruurwerk in barok stijl (functioneerd goed). Compositie metaal, brons gepatineerd en in zeer goede originele staat 37x24x10cm. en 20x19x8cm. Cond.: G
Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G
Frans pendule uurwerk compleet met slinger. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880. In zeer goede staat met zwart marmeren wijzerplaat 10xø11cm. Cond.: G