Doos met treinen en toebehoren AHM made in Yugoslavia ca. 1980-1990 Cond.: G
Oud porseleinen kinderserviesje in doos, ca. 1930, ongemerkt, 5 delig met bloemdecor. 18x18x27 cm., Cond.:G
Antiek houten poppenkastje met spiegeldeur, ca. 1920, met daarbij een 8 delig porseleinen kinderserviesje ongemerkt ca. 1930, 33x24x15 cm., Cond.:G
Oud porseleinen poppenlampetstelletje in originele doos. 6 delig 20e eeuw, 28x20x6 cm., Cond.:G