Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.
Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G
Oud porseleinen poppenlampetstelletje in originele doos. 6 delig 20e eeuw, 28x20x6 cm., Cond.:G