Drie heilige bisschoppen met Christus in de wolken. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw
Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd
Maria Magdalena met partriarch. Russisch omstreeks 1900
Monogram H.S. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 54x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met beeld en boek (gaatjes) 50x60cm. Cond.: R
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G
Lucebert V '68, zwarte inkt op papier, oliehaantje 20x29cm. Cond.: G
Lucebert mei '68 (Lubertus Jacobus Swaansdijk 1924 Amsterdam - 1994 Alkmaar) , zwarte inkt op papier, man in landschap 20x29cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, wintergezicht bij avond met molen 24x18cm. Cond.: G
Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G
Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Teormina Italië 65x44cm. Cond.: G
Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met tram en figuren 50x70cm. Cond.: G
Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G
W. Weinert (Duitse school), olieverf op paneel, Duits vakwerkhuis in bergachtig landschap 35x40cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 104/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G