Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Bijzonder fraai origineel antiek inktstel met Hollands zilveren monturen en brievenweger, waarin parelrandje. Het geheel staat op zwart houten basement waaronder 4 ivoren pootjes. Zilver 835/000. Eind...
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Grote zilveren doos met scharnierende deksel, met rijkelijke diep uitgegraveerde fauna- en floramotieven, vermoedelijk Verre Oosten. 950 gr., 18.5 x11.5 x8.5 cm., Cond.:U
Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Zeer fraaie antieke zilveren poederstrooier op voet met gegraveerde randen en afschroefbare opengewerkte dop. MT: AK. ca. 111gr. H.: 12cm. Cond.: U
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
Stel sterling zilveren Italiaanse tafelstrooiers, zoutstrooier en pepermolen 925/000 gemaakt door Tiffany&Co, 5,5xø4cm. Cond.: G
Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G
Drie Hollands zilveren miniaturen "schoolbankjes" uit de 30-er jaren 835/000, Schoonhoven totaalgewicht ca. 60gr. Cond.: U
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Mooi tiendelig antiek ruitgeslepen kristallen gebakstel. Hollands zilveren 835/000 hengsel aan grote schotel met parelrand afgezet. Jaarletter: Y: 1908, MT.: Beekwilder en Schreij, Amsterdam. øgrote s...
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U
Bijzonder stuk, zilveren klemschaartje in de vorm van een ooievaar rustend op een schildpad. Aan de binnezijde bevindt zich een afbeelding van moeder met kindje. ca. 35gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zeven Hollandse zilveren miniaturen: 1 kabouter en 6 muzikanten: trompetist,saxofoon,violist,gitarist,accordeonist en tubaspeler. Totaal 63 gr., cond.:U
Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U
Drie zilveren penningen met vogelvoorstellingen; 1x Mockingbird, 1x Belted Kingfisher en 1x California Quaele 1973, totaal zilvergewicht ca. 198gr. ø5cm. Cond.: U
Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U
Kristallen coupe, fraai geslepen met olijfmotief op Hollands zilveren voet 835/000, groot keur. MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten eind 19e eeuw. Zilveren voet met tekst Cond.: U
5 Antieke zilveren vingerhoeden, waarvan 4 zijn voorzien van het oude belastingstempel (invoer Buitenlandse merken). Samen 29 gr., Cond.:G
Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U
Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U
Fraaie grote ovale silverplated schaal op voet met 2 handgrepen en floraal decor 47x27x18cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
Antieke geëtste kaasstolp met mooie grote zilveren knop. Stolp ø 15.5 cm.. Totale hoogte 19 cm., Cond.:U
1x Verzilverde belletjesrammelaar en 1x zilveren beertjesrammelaar. Zilvergewicht ca. 26gr. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R
Twee zilveren miniaturen: Hollandse sjees met echtpaar en een zilveren hoekkast met 2 openslaande deuren. samen 51 gr., Cond.:U
Vier delen antiek filigrain ca. 1900; 1x kathedraal met deurtjes (voor ikoon, licht beschadigd) 17xcm., 1x fotolijst 10,7x13cm., 1x blaker (beschadigd) 4,5x10x8cm. en 1x koets met paarden en figuren (...