Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...
3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren oorijzer met twee bewerkte zilveren voorstukken voorzien van gravure: WJK 1882. 68 gr., Cond:G
Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...
Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U
Engels sterling zilveren cabaratet op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G
Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U
Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...