Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U