This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Wandklok Junghans
Result: 50 EUR

Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.

Wekker
Starting price 125 EUR

Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G

Pendule
Result: 250 EUR

Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G

4 Borden, Nymphenburg
Starting price 15 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

3 Satsuma vazen
Result: 20 EUR

Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Starting price 70 EUR

Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G

Bakje, zilv. rand
Starting price 25 EUR

Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G

Eiken kolompendule ca. 1900
Starting price 100 EUR

Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.

Celadon vaas, vierkant
Starting price 30 EUR

Chinese celadon vaas, rechthoekig net fantasie-figurendecor ca. 1900. Chip van 1 pootje af, verder in goede conditie 18x10x10cm.

Doosje bodemvondsten
Starting price 25 EUR

Kavel bodemvondsten, aardewerken scherfen (ca. 17e eeuw?) Cond.: G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M

5 Delen aardewerk
Result: 40 EUR

Vijf delen oud aardewerk 20e eeuw 10-30cm. Cond.: G

2 Keramieken plaquettes
Result: 25 EUR

Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G

Engels majolica officier
Starting price 20 EUR

Vervallen uit veiling

Reservistenkruik
Starting price 220 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...

Tegeltableau 18e eeuw
Starting price 50 EUR

Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M

Foo-Hond, been
Starting price 50 EUR

Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G

2 Vazen
Starting price 40 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Snuffbottle, draken
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G

Chinees beeld, man + kind
Result: 80 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R

Meissen dekselschaal
Starting price 240 EUR

Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.

Buste Teplitz
Starting price 350 EUR

Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G

Plateel tableau, Rozenburg
Starting price 2.500 EUR

Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...

3 Delen glaswerk
Starting price 15 EUR

Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G