This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

6-Persoons bestek + cassette
Result: 30 EUR

Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G

6 Platte borden KPM
Starting price 300 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U

Groot imari bord
Result: 15 EUR

Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U

4 Delen steengoed
Starting price 60 EUR

Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G

Uitlekkom + Schotel
Starting price 20 EUR

Aardewerken uitlekkom10,5xø18cm. (licht bijgestipt aan rand) + Onderschotel 2xø20cm. , Schramberg decor Lenz. Cond.: G

Gemberpot
Starting price 50 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met blauw landschapdecor. 16xø16cm., Cond.:G

Imari schotel
Starting price 45 EUR

Grote imari stijl porseleinen sierschotel, 20e eeuw, met bloemendecor en geschulpte rand. ø50cm.

2 Kutani vaasjes
Result: 15 EUR

Twee Japanse kutani porseleinen siervaasjes ca. 1900 met landschap, bloemen en vogeldecor 12xø6cm. Cond.: G

10 Soldaten
Result: 80 EUR

Tien tegels met diverse soldaten (Frankrijk of Holland) 17e-18e eeuw, beschadigingen Cond.: R-G

Borstbeeld Tepplisch
Starting price 290 EUR

Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.

Trommel bodemvondsten
Result: 23 EUR

Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e-18e eeuw Cond.: G

6 Diverse borden
Starting price 25 EUR

6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Hutschenreuther, Kahla, Mittereich en Royal Mosa. 20-21cm., Cond.:G

2 Kommen
Starting price 30 EUR

2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G

2 Porseleinen groepjes
Starting price 15 EUR

Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G

Grote imari schotel
Result: 25 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.

Moccaserviesje
Result: 15 EUR

5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G

Keramieken schenkkan
Starting price 20 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

Kantonees vaasje
Starting price 35 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Result: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G