Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U
Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U
Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G
Aardewerken uitlekkom10,5xø18cm. (licht bijgestipt aan rand) + Onderschotel 2xø20cm. , Schramberg decor Lenz. Cond.: G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met blauw landschapdecor. 16xø16cm., Cond.:G
Grote imari stijl porseleinen sierschotel, 20e eeuw, met bloemendecor en geschulpte rand. ø50cm.
Tien tegels met diverse soldaten (Frankrijk of Holland) 17e-18e eeuw, beschadigingen Cond.: R-G
Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.
Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e-18e eeuw Cond.: G
2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G
Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.
5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G
Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G