Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...
Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G
Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.
Kavel diverse postzegels, o.a. veel Luxemburg, Nederlands-Indië en Nederland, en nog diverse andere. Cond.:G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Grote 30-er jaren beukenhouten staande lamp met getorste voet en etage 180xø50cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Toverlantaarn vroeg model ca. 1900 ongemerkt (schoorsteentje mist), diverse voorstellingen 21x9x21cm. Cond.: R
Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G
Double Cross Mac Dermott pennenset in origineel etui in zeer goede staat 16,5x7x2cm.
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R
Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G