Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R
Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G
Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M