This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Kristallen vaas
Starting price 35 EUR

Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand

3 Opaline siervazen
Result: 20 EUR

Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Starting price 1.800 EUR

12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.

Meissen vaas
Result: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

12x Royal Copenhagen plates
Result: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G

3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G

KPM dekseldoos
Result: 25 EUR

KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Result: 60 EUR

Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G

5x Chinees been
Result: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

3 Delen tin
Starting price 20 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

Ronde doos met afbeeldingen
Starting price 325 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...

Bronzen kandelaar 18e eeuw
Result: 80 EUR

Bronzen kaarskandelaar 18e eeuw met druipgat 11,5x9,5x9,5cm.

2 Lijsten
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde houten lijstjes 20-12cm. Cond.: R-G

Broche GG gematteerd
Starting price 250 EUR

Broche GG 585/000. Strakke markiesvormige broche met opening, waartussen een briljant geslepen diamant is gezet, 0.05 SI, voorzien van een kanonsluiting. Het oppervlak van de broche is gematteerd. Len...

2x Wandapplique
Starting price 40 EUR

Twee bronzen wandlichten in Louis Quinze stijl, 20e eeuw, 2-lichts voor kaarsen. 29x23x11cm., Cond.:G

Gouden ring, 7 ameth.
Starting price 350 EUR

Ring GG 585/000 met 7 amethisten. De bloemmodel met 1 grote en 6 wat kleinere amethisten. Om de stenen heen zitten meerdere bewerkingen in de vorm van blaadjes. ø 55, ca. 8,7 gr.

3 Delen antiek
Starting price 30 EUR

Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G

2 Heilige kruizen
Result: 10 EUR

Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G

2 Flessenonderzetters
Starting price 20 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G