Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, berglandschap met kerk 40x50cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...