Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G
E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G
KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G