This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Verzilverd servies
Starting price 50 EUR

Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G

Kristallen vaas
Starting price 35 EUR

Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand

3 Opaline siervazen
Result: 20 EUR

Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G

Broche en hanger ivoor
Starting price 50 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Starting price 1.800 EUR

12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.

Meissen vaas
Result: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Starting price 60 EUR

König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U

Pop
Starting price 240 EUR

Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G

E.A. Kelinger, vissersboten
Result: 35 EUR

E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Result: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

12x Royal Copenhagen plates
Result: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G

3-Rij collier turkoois
Starting price 575 EUR

Turkoois collier, 3 rij-ig, om en om met in totaal 118 x14krt bolletjes. Het collier is voorzien van een 14 krt ovale sluiting met grote ovale malachiet ca. 10x18 mm. Lengte 40 cm.

3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G

3 Poppen Duitsland
Result: 60 EUR

Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...

Zilv. melk & suikerpot
Starting price 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

C. Wittkorski
Result: 80 EUR

C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G

KPM dekseldoos
Result: 25 EUR

KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

P. van Loo
Result: 125 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Result: 60 EUR

Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G