6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.
Compleet nieuw in de verpakking; 1x Nieuwe radiografische afstandsbediening en 1x op afstand bestuurbare boot. Graupner Möwe vissersboot 60x49x20cm. Inclusief originele doos en toebehoren.
6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Notenhouten voetenbankje met petit-point bekleding met bloemmotief ca. 1900 in zeer goede staat 22x36x36cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G
Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G