Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, berglandschap met kerk 40x50cm. Cond.: G
C.v.Breugel,1998 Abstrakte compositie ,lithografie op papier nr.2/18, 48x41, Cond.:G
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
v.d. nat ca. 1900 (vermoedelijk Willem van der Nat Leiden 1864 - 1929), olieverf op paneel, boerin bij boerderij 30x21,5cm. Cond.: G
Johan Lehmann (Duitse School), olieverf op linnen, bloemstilleven met kruik, kleed, boek en tinnen kan 55x60cm. COnd.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
G. Poggenbeek 1881 (Amsterdam 1853 - 1903), aquarel op papier, eenden bij een plas Cond.: G
W. v.d. Valk, ets op papier, riviergezicht met molen 32x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bomenlaan met kasteel 30x40cm. Cond.: G
Marjolijn van Ginkel 765/3000 (1946 Haarlem), zeefdruk op papier, trio mensen 19x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G