This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen sierpendule
Result: 380 EUR

Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.

Engelse tafelklok
Starting price 1.250 EUR

Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...

Grammofoon, messing hoorn
Result: 150 EUR

Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G

Kokeshi dolls
Result: 90 EUR

12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,

Pendule met olifant
Result: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

Wandlampje met putti
Starting price 90 EUR

Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G

Zilveren ketting
Starting price 50 EUR

Zilveren jasseroncollier, ca. 5,5 mm dik, 69 cm, met haaksluiting. ca. 72 gr.

3 Satsuma vazen
Result: 20 EUR

Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G

3 Duitse celluloid poppen
Result: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

Stilleven, Beekman
Starting price 50 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

7 Duitse poppen
Starting price 60 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Starting price 70 EUR

Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G

Bakje, zilv. rand
Starting price 25 EUR

Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G

Alma Held
Starting price 60 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R

Randolf Wehn
Result: 70 EUR

Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Result: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

5 Delen aardewerk
Result: 40 EUR

Vijf delen oud aardewerk 20e eeuw 10-30cm. Cond.: G

Grizzly beer
Starting price 120 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.

Kerstner
Result: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Kaart "The lordship insulana"
Result: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G

Ingekleurde kleinere kaart
Result: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G

2 Keramieken plaquettes
Result: 25 EUR

Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G

Kavel postzegels
Result: 20 EUR

Kavel diverse postzegels, o.a. veel Luxemburg, Nederlands-Indië en Nederland, en nog diverse andere. Cond.:G

Schilderij, boerderij
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G